Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Dujszebajew o urazie Lijewskiego: trochę się potłukł, ale to nic poważnego

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Dujszebajew o urazie Lijewskiego: trochę się potłukł, ale to nic poważnego

Kielce / 27 lutego 2019 / Tekst
fot. Patryk Ptak fot. Patryk Ptak

Krzysztof Lijewski, rozgrywający PGE VIVE, z powodu kontuzji przedwcześnie zakończył udział we wtorkowym meczu z MMTS-em Kwidzyn. Uraz prawego rozgrywającego nie jest jednak zbyt poważny i nie powinien mu przeszkodzić w sobotnim występie przeciwko Telekomowi Veszprem.

Lijewski spotkanie zakończył w 20. minucie, po tym jak zdobył bramkę z kontrataku poczuł ból w okolicach biodra. Prawy rozgrywający opuścił parkiet utykając. Jak pokazały powtórki "Lijek" urazu nabawił się chwilę wcześniej, kiedy w defensywie na jego nogę upadł jeden z zawodników gospodarzy. 35-latek do końca meczu nie podniósł się już z ławki rezerwowych.

– Krzysiek trochę się potłukł, ale to nic poważnego. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, więc nie chcieliśmy ryzykować i pozwoliliśmy mu obejrzeć resztę spotkania z ławki. To tylko uderzenie, na pewno trochę go poboli przez kilka dni, ale wszystko jest w porządku – wyjaśniał trener kieleckiej drużyny, Tałant Dujszebajew.

PGE VIVE w sobotę w meczu zamykającym zmagania grupowe w Lidze Mistrzów w Hali Legionów zmierzy się z Telekomem Veszprem.

ZOSTAW KOMENTARZ