Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Drugiego sponsora tytularnego PGE Kielce poznamy w sierpniu

piątek, 17 lipca 2020 13:10 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

Nie w lipcu, ale dopiero w sierpniu poznamy nowego sponsora tytularnego PGE Kielce. Według naszych informacji, przedwstępna umowa została już podpisana. 

Od osiemnastu lat nieodzowną częścią wielokrotnego mistrza Polski było "VIVE". W połowie czerwca Bertus Servaas poinformował, że jego firma, przynajmniej na najbliższy rok, wycofuje się ze sponsoringu drużyny.

Holenderski biznesmen pozostał jednak prezesem klubu, dla którego szukał drugiego sponsora tytularnego. W ostatnim czasie prowadził w tej sprawie negocjacje, które znalazły szczęśliwy finał na przełomie czerwca i lipca. Nazwa podmiotu, który zajmie pozycję za PGE pozostaje jednak tajemnicą. Mieliśmy ją poznać w przyszłym tygodniu, jednak konferencja prasowa została przesunięta na sierpień.

– Trwają prace formalno-prawne w kluczowych dla przyszłości klubu kwestiach. Po ich zakończeniu poinformujemy o terminie planowanej konferencji na temat nowego sezonu. Szacowany czas takiej informacji to koniec lipca – napisał klub w komunikacie na Twitterze.

Można łatwo domyślić się, że chodzi o konferencję, na której zostanie przedstawiony drugi sponsor tytularny. 

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO