Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Dominik Niehoff odchodzi z Korony

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Dominik Niehoff odchodzi z Korony

Kielce / 12 lutego 2018 / Tekst
fot. Korona Kielce fot. Korona Kielce

Dominik Niehoff w najbliższych dniach przestanie pełnić funkcję dyrektora operacyjnego marketingu i PR w Koronie Kielce. - Rozstaliśmy się za porozumieniem stron. W klubie muszę zamknąć jeszcze kilka spraw, związanych z kontraktem Suzuki czy promocją meczu z Lechem Poznań - poinformował w rozmowie z naszym radiem Niehoff.

Niehoff w Koronie pracował od połowy sierpnia. Jego zadaniem było wprowadzenie nowej strategii marketingowej. Pierwszym krokiem nowego dyrektora było stworzenie autorskiego projektu - Korona Kielce Business Club. Plan jednak nie przyniósł spodziewanych rezultatów.

Kilka tygodni temu Korona podpisała umowę sponsorską z Suzuki Motor Poland, w ramach której klub otrzymał flotę samochodów, w zamian udostępniając miejsca reklamowe na koszulkach i stadionie. Dodatkowo, we wtorek lub najpóźniej w środę ma ruszyć nowa strona internetowa "żółto-czerwonej" drużyny. 

Dominik Niehoff niebawem ma rozpocząć pracę w dużym przedsiębiorstwie działającym w Polsce i w dwudziestu krajach świata. Sam nie chciał zdradzać nazwy firmy.  

Według pojawiających się informacji Niehoff odszedł z klubu, ponieważ nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna