Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Dieter Burdenski pomagał w treningu bramkarzy

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Dieter Burdenski pomagał w treningu bramkarzy

Side / 18 stycznia 2018 / Tekst
fot. Paweł Jańczyk fot. Paweł Jańczyk

Przebywający na zgrupowaniu w tureckim Side piłkarze Korony Kielce po „luźniejszej” środzie,  którą poświęcili regeneracji oraz wyjątkowemu konkursowi karaoke, w czwartek wrócili do mocnych treningów. Na porannych zajęciach razem z bramkarzami „żółto-czerwonej” drużyny pracował właściciel klubu - Dieter Burdenski. 

Burdenski w przeszłości był bardzo dobrym golkiperem. Przez większą część kariery związany był z Werderem Brema, w barwach którego rozegrał blisko 500 spotkań. Większościowy właściciel Korony na swoim koncie zapisał również 12 występów w reprezentacji RFN.

180118JAN054_74e97cf1045b03e35c5fd87eefa8879c.jpg

W czwartek pomagał Mirosławowi Dreszerowi w prowadzeniu intensywnych zajęć dla bramkarzy. 68-latek ma w tym spore doświadczenie, bo w latach 1997-2005 trenował golkiperów Werderu.  Maciej Gostomski, Zlatan Alomerović i Matthias Hamrol dostali niezły wycisk, ale na pewno byli mocno zmotywowani, aby jak najlepiej zaprezentować się przed szefem.

Piłkarze Korony w piątek rozegrają drugi mecz kontrolny. Kielczanie o 13.30 rozpoczną pojedynek z ósmym zespołem rumuńskiej ekstraklasy - CSMS Jassy.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna