Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Cindrić w środę wznowi treningi z drużyną

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Cindrić w środę wznowi treningi z drużyną

Kielce / 11 września 2018 / Tekst
fot. Szczypiorno Cup fot. Szczypiorno Cup

Wszystko wskazuje na to, że kadra PGE VIVE przed pierwszym meczem Ligi Mistrzów z Telekomem Veszprem zostanie solidnie wzmocniona. W środę treningi z drużyną wznowi Luka Cindrić, który w tym sezonie z powodu kontuzji nie wystąpił jeszcze w żadnym oficjalnym spotkaniu.  

Chorwacki playmaker na początku swojej przygody z mistrzem Polski może mówić o sporym pechu. 25-latek najpierw na jednym z treningów skręcił kostkę. Cindrić wystąpił jednak w meczach towarzyskich podczas turniejów w Kaliszu i Zaporożu. Były gracz Vardaru Skopje tuż przed startem sezonu nadciągnął mięsień czworogłowy. Wstępne prognozy mówiły, że może opuścić nawet dwa pierwsze spotkania w Lidze Mistrzów. Jego rehabilitacja, którą przechodził w Zagrzebiu, zakończyła się jednak wcześniej.

- W środę dołączy do nas Luka Cindrić i będzie trenował z zespołem przez kolejne dni - mówił po meczu z Arką Gdynia, Tałant Dujszebajew, trener PGE VIVE.

Jeśli podczas zajęć nie będzie większych problemów to Cindrić, w jakimś wymiarze, powinien wystąpić w sobotnim meczu w Veszprem.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO STUDIO eM

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna