Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Charytatywne granie w Chęcinach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


SPORT KIELCE

Charytatywne granie w Chęcinach

Kielce / 18 stycznia 2018 / Tekst
Do licytacji trafi m.in. piłka z autografami piłkarzy Korony Do licytacji trafi m.in. piłka z autografami piłkarzy Korony

Dwanaście zespołów wystąpi w drugiej edycji charytatywnego turnieju piłki nożnej halowej "Z Pasją dla Innych", który w sobotę odbędzie się w Hali pod Basztami w Chęcinach. Przychód uzyskany z zawodów w całości zostanie przekazany na leczenie czteroletniego Michała Nartowskiego, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni.

- Michał zmaga się z pierwszym typem tej choroby. Wiemy jak jego rodzicom ciężko jest pokrywać koszty drogiego leczenia, dlatego chcemy się spotkać i podczas miłej zabawy pomóc chłopcu - tłumaczy Dawid Jaworski, jeden z organizatorów wydarzenia.

- Do hali zapraszamy całe rodziny. Podczas turnieju odbędą się liczne licytacje m.in. gadżetów Korony Kielce,  PGE VIVE czy angielskiego Leicester City. Nie zabraknie innych atrakcji, jak na przykład występów kieleckich raperów: Rovera i Luxona. Zadbamy o to, aby ten dzień upłynął w fajnej atmosferze - uzupełniał Jaworski.

Sobotni turniej w Chęcinach rozpocznie się o godz. 9.00.

26219982_330156684167143_1799257911405543063_n.png

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOK



SŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna