STARCOM MULTI (7)

Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Burdenski wyścig o Koronę wygrał m.in. z Michałem Probierzem

Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
online button

SPORT KIELCE

Burdenski wyścig o Koronę wygrał m.in. z Michałem Probierzem

Kielce / 17 lipca 2017 / Tekst

Dieter Burdenski wyścig o kupno większościowego pakietu akcji Korony Kielce wygrał… z Michałem Probierzem.  Obecny trener Cracovii Kraków podczas programu „Liga + Extra” przyznał, że był w grupie kapitałowej z Andrzejem Kucharem, która chciała przejąć „żółto-czerwony” klub.

W ostatnich tygodniach głośno było o tym, że spółka w skład, której wchodzili m.in. Kuchar i Probierz chciała przejąć akcje Śląska Wrocław. - O tym się nie pisało, ale pierwszym tematem była Korona Kielce. Byliśmy dogadani, aby przejąć klub. O tym nikt nie mówił. Miasto jednak przekazało akcje Niemcom. Tak samo było w Śląsku, miałem być w spółce jako jeden z udziałowców i zasiadać w zarządzie. Jednocześnie miałem być odpowiedzialnym za stronę sportową klubu jako menadżer w angielskim stylu - mówił Michał Probierz.

Michał Probierz w ostatnim sezonie wywalczył wicemistrzostwo Polski z Jagiellonią Białystok. Jeszcze w trakcie rozgrywek poinformował, że po ostatniej kolejce odejdzie z klubu. Wydawało się, że szkoleniowiec spróbuje pracy w zagranicznym klubie, ale ostatnie związał się z Cracovią.

wypowiedz: "Liga + Extra" 

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna