Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Brązowy mikst "Stelli"

SPORT KIELCE

Brązowy mikst "Stelli"

Zgierz / 18 marca 2018 / Tekst

Mikst Stelli Kielce w składzie Julia Polak i Dawid Kulik wywalczył brązowy medal w 27. Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, które rozegrane zostały w dniach 16-18 marca w Zgierzu.

Po kwalifikacjach Julia Polak zajmowała 3 miejsce indywidualnie, a Dawid Kulik plasował się na 6. pozycji. Zawodnikom kieleckiego klubu nie udało się jednak wejść do strefy medalowej w indywidualnych zmaganiach finałowych. Ostatecznie Julia Polak zakończyła zawody na 11. miejscu, a Dawid Kulik – na 9.  – Ostrzyliśmy sobie apetyty na strefę medalową indywidualnie, jednak zakończyliśmy z jednym medalem w mikstach. Jest więc lekki niedosyt, ale i lekcja na przyszłość – komentuje wynik trener Stelli Kielce, Arkadiusz Ponikowski.

Województwo świętokrzyskie reprezentowali również zawodnicy Karimy Prząsław i ULKS Włoszczowice. Im również nie udało się wywalczyć medalowych miejsc.