Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»Bjelica wydał oświadczenie: chcę grać dla Korony

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Bjelica wydał oświadczenie: chcę grać dla Korony

Kielce / 23 kwietnia 2019 / Tekst
fot. Paweł Jańczyk fot. Paweł Jańczyk

Aleksandar Bjelica, obrońca Korony Kielce, po raz pierwszy zabrał głos w sprawie swojego tajemniczego zniknięcia. Przypomnijmy, Serb po miesiącu spędzonym w nowym klubie nagle wyjechał do Holandii. 25-latek w oświadczeniu, które we wtorek zostało opublikowane na oficjalnej stronie internetowej "żółto-czerwonych" wyjaśnia, że przyczyną jego nagłego wyjazdu były poważne  problemy rodzinne. –  Czułem, że myślami jestem gdzie indziej i nie daję Koronie tego, na co zasługuje. Starałem się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, ale w tym momencie drużyna nie mogła skorzystać ze stu procent moich umiejętności. Mój charakter nie pozwala mi na akceptację takiego stanu rzeczy – napisał Bjelica

PEŁNA TREŚĆ OŚWIADCZENIA:

"Drodzy kibice

Chciałbym przeprosić Was wszystkich, że w ostatnich tygodniach nie mogłem pomóc Koronie Kielce w walce o ligowe punkty. Robiłem wszystko, aby jak najlepiej reprezentować klubowe barwy, ale przez wzgląd na moje poważne problemy rodzinne czułem, że myślami jestem gdzie indziej i nie daję Koronie tego, na co zasługuje. Starałem się wykonywać swoją pracę jak najlepiej, ale w tym momencie drużyna nie mogła skorzystać ze stu procent moich umiejętności. Mój charakter nie pozwala mi na akceptację takiego stanu rzeczy.

Dziękuję włodarzom klubu za wyrozumiałość oraz zrozumienie w tej ciężkiej dla mnie chwili. Wierzę, że czas kiedy będę mógł skoncentrować się na swoim życiu sprawi, że szybko uda mi się rozwiązać moje problemy.

Muszę również zdementować słowa, które zostały podane w artykule „Przeglądu Sportowego”. Nigdy nie powiedziałem do prezesa Korony, Pana Krzysztofa Zająca: „nie czuję się tutaj dobrze. Nie pasuje mi liga, miasto, trener. W drużynie też nie jest najlepiej. Wszyscy oczekiwali ode mnie więcej, a ja nie potrafię sprostać wymaganiom. Kończę z graniem w piłkę i wyjeżdżam z Kielc”. Jest to kłamstwo i pomówienie, które sprawiło mi wiele problemów i nie ułatwiło życia w momencie, w którym się znajduję.

Chcę grać dla Korony Kielce i pomóc klubowi, drużynie oraz kibicom. Mam nadzieję, że gdy wrócę, będę mógł dać Wam  wszystko na co zasługujecie. Liczę, że niebawem spotkamy się na Suzuki Arenie i wspólnie będziemy cieszyli się ze zwycięstw.

Aleksandar Bjelica"

 

We wtorkowe przedpołudnie oficjalna strona "żółto-czerwonych" opublikowała oświadczenie zawodnika. Poniżej prezentujemy jego treść.

ZOSTAW KOMENTARZ