Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

SPORT

Będzie powrót do Korony. Grzelak o krok od podpisaniu kontraktu

wtorek, 11 sierpnia 2020 08:57 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

Rafał Grzelak wróci do Korony Kielce. Jak informuje portal meczyki.pl, doświadczony zawodnik jeszcze we wtorek złoży podpis pod dwuletnim kontraktem.

Uniwersalny, lewonożny obrońca, mogący grać również jako defensywny pomocnik, jest doskonale znany kieleckim kibicom. Przy Ściegiennego 8 grał w latach 2015-2017. W "żółto-czerwonych" barwach wystąpił w 56 meczach w ekstraklasie i strzelił dwie bramki. Po wypełnieniu kontraktu, przeniósł się do szkockiego Heart of Midlothian.

Jego przygoda na Wyspach nie potrwała zbyt długo. Po rozegraniu jednej rundy zdecydował się na przedwczesne rozwiązanie umowy i powrót do Polski. Rafał Grzelak dołączył do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, z którą spadł z ekstraklasy. 

Uniwersalny obrońca spędził minione trzy lata w pierwszej lidze. W ostatnich dwóch sezonach bronił barw Zagłębia Sosnowiec. W poprzednich rozgrywkach wystąpił w 23 meczach. Strzelił trzy gole i zaliczył asystę.

We wtorek umowy z "żółto-czerwonymi" mają jeszcze podpisać środkowy pomocnik Mateusz Cetnarski i uniwersalny skrzydłowy Jacek Podgórski. 

Nowy numer!
37/2020 37/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO