Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

SPORT

Bartoszek: W każdej firmie takie rzeczy wpływają na pracowników

wtorek, 29 września 2020 19:43 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

Ciągnąca się od kilku tygodni sprawa zmiany właścicielskiej w Koronie Kielce nie znalazła jeszcze szczęśliwego finału. – W każdej firmie takie rzeczy mają wpływ na pracowników – mówi Maciej Bartoszek, trener kieleckiej drużyny.

Większościowy pakiet akcji Korony Kielce pozostaje dalej w rękach rodziny Hundsdorferów. Być może do podpisania umowy sprzedaży akcji miastu Kielce dojdzie w ciągu miesiąca, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.

Do tego czasu sprawy organizacyjne w klubie pozostają bez zmian. To wpływa natomiast na sytuacje finansową, przez którą np. zawodnicy mogą czekać dłużej na swoje wynagrodzenia.

– Robię wszystko, aby to nie miało żadnego wpływu na drużynę. Obojętnie, gdzie byśmy nie pracowali, gdybyśmy nie wiedzieli czy firma zmieni właściciela, kto będzie nowym prezesem, to każdy pracownik będzie miał to z tyłu głowy. W mniejszy czy większy sposób będzie wpływało to na jego zachowanie – wyjaśnia Maciej Bartoszek.

– Moją rolą jest, aby to nie zaprzątało myśli piłkarzy. Mamy swoje sprawy do zrealizowania i tego musimy się trzymać – uzupełnia szkoleniowiec kieleckiej drużyny.  

W środę o godz. 18.10 Korona Kielce podejmie na Suzuki Arenie Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO