Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Szczypiorniści reprezentacji Polski zakończyli swój udział w mistrzostwach Europy. "Biało-czerwoni" pożegnali się z turniejem pokazując ambitną walkę ze Szwedami, wicemistrzami Starego Kontynentu sprzed dwóch lat.

Tylko tydzień pozostał do rozpoczęcia mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Dla reprezentacji Polski próbą generalną przed tym turniejem jest 45. Memoriał Barcenasa w hiszpańskiej Torrelavedze.

– Cieszę się, że potrafimy wychodzić z trudnych sytuacji. W meczu z Hiszpanią i Białorusią nie poddaliśmy się, nie spuściliśmy głów tylko graliśmy konsekwentnie i realizowaliśmy nasz plan. Brakuje nam niestety chłodnej głowy w końcówkach. Właśnie takie mecze są jedyną drogą na zdobycie tego doświadczenia – powiedział Patryk Rombel, trener reprezentacji Polski po zakończeniu zmagań w "4Nation Cup".

Polscy szczypiorniści przegrali z Hiszpanią B 26:27 w pierwszym meczu "4Nation Cup" w Tarnowie. Najskuteczniejszym zawodnikiem "biało-czerwonych" był Arkadiusz Moryto z PGE VIVE, który zdobył dziewięć bramek.

Przed szczypiornistami reprezentacji Polski jedne z ostatnich sprawdzianów przed styczniowymi mistrzostwami Europy. "Biało-czerwoni" od piątku do niedzieli będą gospodarzami turnieju towarzyskiego "4Nation Cup". 

Przez najbliższe trzy dni Kielce będą gościły czterdzieści szczypiornistek reprezentacji Polski A i B. Głównym celem krótkiej konsultacji szkoleniowej są testy motoryczne. 

Strona 1 z 9