Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT W KIELCACH

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

SPORT W KIELCACH

Niemcy dołączyły do grona zespołów, które zapewniły sobie awans do 1/8 finału mistrzostw świata. Kadra Tobiasa Reichmanna w 4. serii grupowych spotkań pokonała 38:24 Arabię Saudyjską.

MŚ: Polska w końcu zwycięska

wtorek, 17 stycznia 2017 19:03

Polscy szczypiorniści odnieśli pierwsze zwycięstwo na mistrzostwach świata we Francji. „Biało-czerwoni” w czwartej serii grupowych zmagań pokonali 26:25 Japonię. Taki wynik sprawia, że podopieczni Tałanta Dujszebajewa w Pucharze Prezydenta zagrają o miejsca 17-20, ale wcześniej czeka ich jeszcze pojedynek z Francją.

Szczypiorniści reprezentacji Polski w swoim trzecim grupowym meczu na mistrzostwach świata przegrali z Rosją czym definitywnie zamknęli sobie drogę awansu do najlepszej szesnastki turnieju. - Może potrzebujemy trochę czasu i doświadczenia, by grać na takim poziomie - mówił po spotkaniu ze "Sborną" Tałant Dujszebajew, trener „Biało-czerwonych”.

MŚ: Reprezentacje graczy Vive z awansem do 1/8 finału

poniedziałek, 16 stycznia 2017 22:52

Hiszpania (Julen Aginagalde) i Chorwacja (Filip Ivić i Manuel Strlek) po trzeciej kolejce zmagań grupowych zapewniły sobie awans do kolejnej rundy mistrzostw świata we Francji. 

MŚ: „Szesnastka” nie dla Polaków

poniedziałek, 16 stycznia 2017 22:10

Szczypiorniści reprezentacji Polski nie awansują do 1/8 finału mistrzostw świata we Francji. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa w „meczu o życie” przegrali z Rosją 20:24 czym definitywnie zamknęli sobie drogę do najlepszej szesnastki globu. „Biało-czerwoni” rozegrają jeszcze dwa spotkania grupowe z Japonią i Francją po czym rozpoczną rywalizacje o miejsca 17-24 w Pucharze Prezydenta.

Szczypiorniści reprezentacji Polski w poniedziałek rozegrają mecz ostatniej szansy na mistrzostwach świata we Francji. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa po dwóch porażkach z Norwegią i Brazylią wykorzystali swój margines błędów i jeśli chcą awansować do kolejnej rundy muszą pokonać Rosję i Japonię. O opinię przed pojedynkiem ze „Sborną” poprosiliśmy drugiego trenera Vive Tauronu Kielce - Tomasza Strząbałę.

Strona 1 z 117

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay