Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Marcin Fugiel i Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Marcin Fugiel i Robert Majchrzyk
online button
online button

SPORT KIELCE

Kolejne miliony na modernizacje

poniedziałek, 06 marca 2017 17:49

600 milionów złotych to przewidywany koszt inwestycji, które kolejarze chcą przeprowadzić w regionie świętokrzyskim. Dokładniej chodzi o szereg prac na linii numer 8 między Skarżyskiem-Kamienną, a Kozłowem. Przewidywana jest modernizacja 10 przystanków osobowych oraz 12 stacji na przykład w Kielcach, Suchedniowie i Zagnańsku.

Kolporter Arena ciągle w przebudowie

czwartek, 16 lutego 2017 09:16

Na Kolporter Arenie ciągle trwają prace modernizacyjne związane z przygotowaniem obiektu do młodzieżowych mistrzostw Europy w piłce nożnej. Po przebudowie trybuny VIP, sali bankietowej oraz platformy telekomunikacyjnej kilkanaście dni temu rozpoczął się remont szatni oraz pomieszczeń sanitarnych.

Przetarg na modernizacje ogłoszony

piątek, 30 grudnia 2016 09:47

Kolejny krok w stronę unowocześnienia sieci kolejowej w regionie. Spółka PKP PLK ogłosiła przetarg na wymianę torów i przebudowę peronów. Prace dotyczą linii numer 25 na odcinku między Skarżyskiem-Kamienną, a Sandomierzem. Efektem kilkuset milionowej inwestycji ma być skrócenie czasu podróży.

Uniwersytet Jana Kochanowskiego  planuje utworzyć Centrum Symulacji Medycznej,  w którym znalazłyby się laboratoria i pracownie medyczne. Władze uczelni starają się także o środki na modernizację swoich obiektów. 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay