online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE
online button
online button

SPORT KIELCE

Dariusz Daszkiewicz, były trener siatkarzy Effectora Kielce został nowym szkoleniowcem męskiej reprezentacji Polski do lat 23. Młodzi „Biało-czerwoni” w sierpniu wezmą udział w mistrzostwach świata w Egipcie.

Effector Kielce zmieni nazwę?

poniedziałek, 29 maja 2017 12:21

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej prezes klubu Jacek Sęk odniósł się do wypowiedzi prezesa Effectora Leszka Cieska dotyczącej ewentualnego wycofania się przedsiębiorstwa z finansowania Effectora Kielce. - Byt drużyny nie jest zagrożony. Rozmowy z nowymi partnerami biznesowymi prowadzone są bez względu na to czy Effector pozostanie z naszym klubem czy nie - mówi Sęk.

Komenda opuszcza Effectora

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 14:46

Marcin Komenda nie zagra już dla Effectora Kielce. Utalentowany rozgrywający przez kolejne dwa sezony będzie bronił barw GKS-u Katowice. 

Rozgrywający Effectora Kielce - Marcin Komenda znalazł się w składzie reprezentacji Polski w siatkówce na Ligę Światową 2017. 21-latek w najbliższych tygodniach prawdopodobnie stanie przed szansą debiutu w seniorskiej drużynie „Biało-czerwonych”.

Efektowny Effector na koniec sezonu

czwartek, 13 kwietnia 2017 20:30

Siatkarze Effectora Kielce w pięknym stylu zakończyli sezon 2016/2017. Kielczanie wygrali z BBTS-em Bielsko-Biała 3:0 i zajęli ostatecznie 13. miejsce w tabeli PlusLigi.

Effector gra ostatni mecz sezonu

czwartek, 13 kwietnia 2017 11:15

Już w czwartek siatkarze Effectora Kielce rozegrają ostatni mecz w sezonie 2016/2017. Rywalem kielczan będzie BBTS Bielsko-Biała. - Pokażemy się z jak najlepszej strony, bo chcemy podziękować fanom za to, że wspierali nas przez cały rok - zapowiada przyjmujący kieleckiej drużyny Konrad Formela.

Strona 1 z 38

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay