Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

SPORT KIELCE

Tureckie zgrupowanie Korony Kielce  dobiega końca. W sobotę podopieczni Mirosława Smyły rozegrają dwa ostatnie mecze sparingowe. Ich rywalami będą azerskie Sabail Baku i rosyjski Arsienał Tuła. Dzień później "żółto-czerwoni" wrócą do Polski. 

Od piątku handballową stolicą Europy jest Sztokholm. W tamtejszej Tele2 Arenie poznamy najlepszą drużynę Starego Kontynentu. O medale powalczy sześciu zawodników PGE VIVE. Tytułu broni Hiszpania. 

Od czwartku z Koroną Kielce trenuje Bojan Cecarić, obecny napastnik Cracovii. 26-latek będzie sprawdzany w najbliższych dniach przez sztab szkoleniowy, najprawdopodobniej dostanie szansę w którymś z sobotnich sparingów. 

Jukić znalazł nowy klub

czwartek, 23 stycznia 2020 16:07

Ivan Jukić, który na początku stycznia rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Koroną Kielce, znalazł nowy klub. 23-latek dołączył do lidera bośniackiej ekstraklasy – FK Sarajewo.

Aleksandra Januchta wraca do Kielc

czwartek, 23 stycznia 2020 13:30

Korona Handball dokonała nieoczekiwanego wzmocnienia w trakcie pierwszoligowych rozgrywek. Do kieleckiego zespołu dołączyła jego wychowanka – bramkarka Aleksandra Januchta.

– Do tej pory na tym obozie wykonaliśmy mnóstwo ciężkiej pracy. Mamy bardzo mało wolnego, ale ten okres przygotowawczy jest krótki, dlatego musi być intensywny – mówi Mateusz Spychała, prawy obrońca Korony Kielce.

Strona 1 z 164