Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

SPORT KIELCE

Środkowy rozgrywający Vive Tauronu Kielce - Dean Bombac na początku finałowego meczu z Orlenem Wisłą Płock doznał groźnego urazu lewej dłoni. 28-latek po obandażowaniu ręki zdołał dokończyć spotkanie, ale teraz najprawdopodobniej czeka go kilkutygodniowa przerwa.

Reichmann MVP finałów

sobota, 27 maja 2017 19:52

Skrzydłowy Vive Tauronu - Tobias Reichmann został wybrany najlepszym zawodnikiem finałów PGNiG Superligi.  Popularny „Ippe” w meczach z Orlenem Wisłą Płock zdobył dwanaście bramek i miał spory wkład w sukces kieleckiego klubu.

- Był to bardzo ciężki mecz. Podchodziliśmy do niego tylko z jedną bramką przewagi, dodatkowo graliśmy bez leworęcznego zawodnika po prawej stronie rozegrania. Pracowaliśmy sumiennie przez pełne sześćdziesiąt minut, staraliśmy się trzymać bezpieczny wynik i to dało ostatecznie zwycięstwo. Zdobywać mistrzostwo jest zawsze fajnie. Jestem tutaj cztery lata i po raz pierwszy mogę cieszyć się z niego w Kielcach i to jest fantastyczne. Jesteśmy wdzięczni naszym kibicom, że są z nami na dobre i na złe. Oni są dla nas najważniejsi i nasze skucesy to ich zasługa - powiedział po wygranym finale mistrzostw Polski z Orlenem Wisłą Płock Tałant Dujszebajew, trener Vive Tauronu Kielce.

Radość z mistrzostwa!

sobota, 27 maja 2017 18:07

Vive Tauron Kielce mistrzem Polski!

sobota, 27 maja 2017 15:46

Szczypiorniści Vive Tauronu Kielce po raz 6. z rzędu i 14. w historii zdobyli mistrzostwo Polski. Kielczanie pokonali w drugim meczu finału Orlen Wisłę Płock 31:29 (17:14).

Strona 1 z 152

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay