Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

SPORT KIELCE

Pyłypczuk wrócił do treningów

czwartek, 23 marca 2017 08:17

Piłkarze Korony Kielce po dwóch „luźniejszych” dniach po niedzielnym zwycięstwie nad Cracovią Kraków wrócili do treningów. Z drużyną po raz pierwszy od kilkunastu dni pracował Serhij Pyłypczuk.

Bramka Jakuba Żubrowskiego z 32. minuty spotkania z Cracovią Kraków została wybrana najładniejszym golem 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Pomocnik Korony Kielce w głosowaniu kibiców zdecydowanie wyprzedził czterech konkurentów.

W LOTTO Ekstraklasie trwa przerwa reprezentacyjna jednak piłkarze Korony Kielce nie mogą liczyć na chwilę wytchnienia. Podopieczni Macieja Bartoszka w środę rozpoczęli przygotowania do kluczowych czterech meczów fazy zasadniczej, które zdecydują o tym jakie finalnie zajmą miejsce.

Kolporter zniknie, prezes zostanie?

środa, 22 marca 2017 09:45

W związku ze zbliżającymi się mistrzostwami Europy do lat 21 Kolporter Arena przechodzi gruntowną modernizację. Ostatnie, ale bardzo istotne zmiany na obiekcie zostaną przeprowadzone w maju i na początku czerwca - tuż przed rozpoczęciem turnieju.

„Ryba” bramkostrzelny

wtorek, 21 marca 2017 13:57

Początek drugiej części sezonu w LOTTO Ekstraklasie należy do Jacka Kiełba. Pomocnik Korony Kielce  w sześciu noworocznych meczach zdobył pięć bramek i jest o krok od wyrównania swojego najlepszego wyniku strzeleckiego w jednym sezonie.

Abalo w „11” kolejki

poniedziałek, 20 marca 2017 15:42

Dani Abalo - pomocnik Korony Kielce znalazł się w „jedenastce” 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Hiszpan walnie przyczynił do zwycięstwa „Żółto-czerwonych” 3:0 nad Cracovią Kraków.