Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Marcin Fugiel i Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Marcin Fugiel i Robert Majchrzyk
online button
online button

SPORT KIELCE

Dwóch młodych zawodników zostało zgłoszonych przez Koronę Kielce do rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Piłkarze Korony Kielce przygotowują się do pierwszego meczu rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy z Lechem Poznań. Z drużyną wciąż nie trenuje Iljan Micański. Po ostatnim spotkaniu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza na uraz narzeka Djibril Diaw.

W minioną sobotę mecz Korony Kielce z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza na Kolporter Arenie obejrzało 11 999 kibiców. Była to największa frekwencja na kieleckim stadionie od ponad sześciu lat.

Korona Kielce w sobotę wywalczyła historyczny awans do grupy mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy. To oznacza, że trener Maciej Bartoszek spełnił warunek, dzięki któremu jego umowa z „żółto-czerwonym” klubem automatycznie przedłużyła się o kolejne dwanaście miesięcy.

Korona ma nową Radę Nadzorczą

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 11:44

Kilkanaście dni temu 72 procent akcji Korony Kielce trafiło w ręce Dietera Burdenskiego. Zmiany właścicielskie wpłynęły na skład Rady Nadzorczej „żółto-czerwonego” klubu.

Korona Kielce po raz pierwszy w historii od momentu wprowadzenia reformy ESA37 w rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy zagra w grupie mistrzowskiej. Podopieczni Macieja Bartoszka pierwsze z dodatkowych siedmiu spotkań rozegrają w piątek, kiedy na wyjeździe zmierzą się z Lechem Poznań.

Strona 1 z 165

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay