Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

SPORT KIELCE

"Żółto-czerwoni" przegrali w Belek sparing z rumuńskim Sepsi Sfantu Gheorghe 0:1. Zwycięskiego gola w 62. minucie zdobył Tomas Diaz.

W swoim drugim sparingu podczas zgrupowania w Turcji Korona Kielce przegrała z rumuńskim Sepsi Sfantu Gheorghe 0:1. Zwycięskiego gola w 62. minucie zdobył Tomas Diaz.

W pierwszym sparingu Korony Kielce podczas zgrupowania w Turcji nie zagrał Nemanja Miletić. Serb ma problem z kolanem operowanym we wrześniu.

W swoim pierwszym sparingu podczas zgrupowania w Turcji Korona Kielce pokonała albański FK Tirana 2:1. – Cieszymy się ze zwycięstwa, bo ono zawsze buduje morale – wyjaśnia Michal Papadopulos, napastnik "żółto-czerwonych".

W swoim pierwszym sparingu podczas zgrupowania w Turcji, Korona Kielce pokonała albański FK Tirana 2:1.

Korona rozpoczyna obóz w Turcji

poniedziałek, 13 stycznia 2020 05:51

Wczesnym rankiem piłkarze Korony Kielce rozpoczęli podróż do tureckiej Antalyi. "Żółto-czerwoni" spędzą tam kolejne dwa tygodnie, podczas których rozegrają pięć meczów sparingowych. W najbliższą środę ich rywalem będzie KF Tirana, trzecia drużyna ligi albańskiej.