Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

SPORT KIELCE

Napastnik Korony Kielce - Michał Przybyła do końca sezonu został wypożyczony do pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice.

- Nie wiem jak tłumaczyć tę sytuację. W tym meczu zabrakło nam tych cech wolicjonalnych, które posiadamy grając u siebie. Ten wynik mógłby być inny. Jedyny plus tego wyjazdu jest taki, że udało nam się w końcu strzelić gola na stadionie przeciwnika. (...) Nie punktujemy dalej na wyjazdach i to boli, dlatego całą sytuację musimy rozłożyć na czynniki pierwsze. Gdzieś tkwi problem i musimy go jak najszybciej odnaleźć i pomóc zespołowi. Na pewno czeka nas mocna męska rozmowa- powiedział po przegranym wyjazdowym spotkaniu z Arką Gdynia Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce.

Wyjazdowa niemoc Korony trwa

piątek, 24 lutego 2017 19:50

Maciej Bartoszek ciągle pozostaje bez wyjazdowego zwycięstwa w roli szkoleniowca Korony Kielce. „Żółto-czerwoni” w spotkaniu 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy przegrali w Gdyni z  Arką 1:4. Gole dla gospodarzy zdobyli Dariusz Formella, Mateusz Szwoch, Rafał Siemaszko i Dominik Hofbauer. Honorowe trafienie dla Korony zanotował Iljan Micański. Kielczanie po czwartej kolejnej porażce na stadionie przeciwnika spadli na 9. miejsce w tabeli.

Piłkarze Korony Kielce po raz ostatni wyjazdowe zwycięstwo zanotowali na początku listopada poprzedniego roku kiedy w Niecieczy pokonali 3:1 miejscowy Bruk-Bet Termalikę. Od tego spotkania „Żółto-czerwoni” ponieśli trzy porażki na stadionach rywali. Podopieczni Macieja Bartoszka o przerwanie niekorzystnej serii zagrają w piątek w Gdyni. 

- Czeka nas ciężkie spotkanie, bo Arka nie jest słabą drużyną. Musimy sobie jednak z nim poradzić, ponieważ bardzo chcemy zapunktować na wyjeździe  - powiedział przed meczem z Arką Gdynia Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce.

Kieleccy radni zgodzili się na przyznanie 700 tysięcy złotych z budżetu miasta na wymianę murawy na Kolporter Arenie. Za głosowało osiemnastu rajców, czterech było przeciw (Agata Wojda, Marcin Chłodnicki, Katarzyna Zapała i Joanna Grzela). Prace na kieleckim stadionie rozpoczną się 4 marca, dzień po spotkaniu Korony z Górnikiem Łęczna i potrwają około 10 dni.

Strona 1 z 147

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay