Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT W KIELCACH

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

SPORT W KIELCACH

Piłkarze Korony Kielce w środę sparingowym meczem z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice zakończą zgrupowanie w Grodzisku Wielkopolskim.

Piłkarze Korony Kielce od kilku dni przebywają na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim. Podopieczni Macieja Bartoszka w zimowej scenerii skupiają się gównie na ciężkiej pracy nad kondycją i siłą. Jak zwykle nie brakuje śmiesznych scen, które można zobaczyć w materiale przygotowanym przez oficjalną telewizję „żółto-czerwonego” klubu - KORONA TV. 

Korona wypożyczyła napastnika Jagiellonii

poniedziałek, 16 stycznia 2017 22:23

Korona dokonała kolejnego zimowego transferu. Do kieleckiej drużyny na zasadzie rocznego wypożyczenia z Jagiellonii Białystok trafił Maciej Górski. 

Gawęcki na testach w Koronie

poniedziałek, 16 stycznia 2017 15:14

Wychowanek Korony Kielce -  Piotr Gawęcki jest kolejnym zawodnikiem, który będzie testowany przez sztab szkoleniowy „żółto-czerwonego” klubu podczas zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim.

Wyłaniają wolontariuszy młodzieżowego EURO

poniedziałek, 16 stycznia 2017 11:25

230 osób w Kielcach aplikowało do grona wolontariuszy młodzieżowych mistrzostw Europy do lat 21. Spośród nich zostanie wybrana około setka, która w czerwcu pomoże przy organizacji piłkarskiej imprezy. Rozmowy rekrutacyjne z kandydatami rozpoczęły się w poniedziałek, 16 stycznia i potrwają przez trzy tygodnie.

Remisowy sparing Korony z drugoligowcem

sobota, 14 stycznia 2017 15:25

Korona Kielce bezbramkowo zremisowała z drugoligową Wartą Poznań w swoim pierwszym meczu sparingowym podczas zimowego okresu przygotowawczego. W spotkaniu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim w „żółto-czerwonych” barwach zagrało pięciu testowanych zawodników.

Strona 1 z 135

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay