Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT W KIELCACH

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

SPORT W KIELCACH

Jurecki powoli wraca do treningów

wtorek, 10 stycznia 2017 08:36

Dobre wiadomości płyną z Hali Legionów. Zielone światło do rozpoczęcia treningów od lekarzy otrzymał Michał Jurecki, który pięć tygodni temu przeszedł operację pękniętej kości śródręcza. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to popularny „Dzidziuś” do gry gotowy będzie już w lutym.

Vive Tauron Kielce przypłaciło zwycięstwo z Orlenem Wisłą Płock kontuzją Michała Jureckiego. Kapitan mistrzów Polski opuścił parkiet już w 15 minucie z urazem dłoni. Według pierwszych prognoz jego przerwa w grze może wynieść minimum 6 tygodni.

Jurecki wraca do gry!

piątek, 02 grudnia 2016 08:40

Michał Jurecki dostał zielone światło na treningi z pełnym obciążeniem od lekarza reprezentacji Polski - Tomasza Owczarskiego. Oznacza to, że popularny „Dzidziuś” będzie mógł zagrać w niedzielnym hicie 9. kolejki Ligi Mistrzów z Vardarem Skopje.

Jurecki już po operacji

poniedziałek, 05 września 2016 17:30

Michał Jurecki, rozgrywający Vive Tauronu Kielce jest już po operacji kontuzjowanej stopy. „Dzidziuś” do gry ma wróci za około dwa miesiące.

Michał Jurecki – szczypiornista Vive Tauronu Kielce znalazł się w dziesiątce najlepszych polskich sportowców w 81. Plebiscycie „Przeglądu Sportowego” i Telewizji Polskiej na 10 Najlepszych Sportowców w 2015 roku. „Dzidziuś” w głosowaniu kibiców zajął dziewiąte miejsce. Prestiżowy plebiscyt wygrał Robert Lewandowski.

Rozmowa z Michałem Jureckim

wtorek, 01 grudnia 2015 15:07

Gościem wczorajszej audycji "Cały ten sport" był Michał Jurecki z Vive Tauronu Kielce. Opowiadał między innymi o ostatnim meczu z Vardarem Skopje oraz o świetnym kontakcie z kibicami. Uwadze Mateusza Żelaznego nie umknął także... radiowy głos zawodnika. O czym jeszcze rozmawiał z Mateuszem i dziennikarzami CKsport?

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay