Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

SPORT KIELCE

Kilka dni temu siedemdziesiąt dwa procent akcji Korony Kielce trafiło w ręce Dietera Burdenskiego. O planach legendy Werderu Brema wobec kieleckiego klubu porozmawialiśmy z Krzysztofem Zającem - nowym prezesem "Żółto-czerwonych". Zapraszamy do lektury.

Nowy prezes Korony Kielce - Krzysztof Zając we wtorek na konferencji prasowej z udziałem Dietera Burdenskiego zapowiedział, że pierwszym celem jaki sobie stawia jest załagodzenie sporu na linii klub - kibice. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W czwartek na stronie internetowej kieleckiej drużyny pojawiło się oświadczenie, w którym zarząd Korony informuje o ściągnięciu zakazów klubowych, które zostały nałożone na kilku kibiców w rundzie rewanżowej poprzedniego sezonu po domowym meczu z Górnikiem Zabrze. W przyszłym tygodniu ma dojść do spotkania prezesa Zająca z delegacją kibiców, na którym zostaną omówione szczegóły nowych warunków współpracy. Poniżej publikujemy pełną treść oświadczenia. 

Niemieckie media o Koronie Kielce

środa, 12 kwietnia 2017 08:42

Zakup 72 proc. udziałów w Koronie Kielce przez byłego reprezentanta RFN i bramkarza Werderu Brema nie przeszedł bez echa za Odrą. Tamtejsze media, opierając się na relacjach swoich dziennikarzy oraz niemieckiej agencji dpa poświęciły transakcji sporo miejsca, nie zapominając nawet o... kieleckich szypiornistach.

Kim jest nowy prezes Korony?

wtorek, 11 kwietnia 2017 14:21

Dieter Burdenski oficjalnie został zaprezentowany jako nowy właściciel Korony Kielce. Były piłkarz Werderu Brema podjął już pierwsze decyzje jako sternik „żółto-czerwonego” klubu. Tą najważniejszą jest powierzenie funkcji prezesa zarządu Korony - Krzysztofowi Zającowi.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay