Jesteś tutaj:Radio eM»SPORT»SPORT KIELCE

Marcin Brosz, który w ostatnim sezonie był trenerem Korony Kielce znalazł nową pracę. 43 – letni szkoleniowiec w piątek podpisał dwuletni kontrakt ze spadkowiczem z Ekstraklasy - Górnikiem Zabrze.

Marcin Brosz nie będzie już trenerem Korony Kielce. - Definitywnie rozstałem się z klubem. Moja wizja rozwoju drużyny nie została zaakceptowana  przez prezesa Paprockiego - powiedział w rozmowie z naszym Radiem Brosz.

Brosz: Chcę, żeby Korona była silniejsza

czwartek, 07 stycznia 2016 06:05

Rozmowa z Marcinem Broszem - trenerem Korony Kielce.

poniedziałek, 28 grudnia 2015 13:13

Pomimo, że w piłkarskiej ekstraklasie trwa zimowa przerwa to trener Korony – Marcin Brosz nie miał zbyt wiele czasu na odpoczynek. Razem ze swoim sztabem szkoleniowym tuż po Świętach zabrał się do wytężonej pracy. Trener „żółto-czerwonych” znalazł jednak chwilę, aby porozmawiać z nami o minionej rundzie i planach na najbliższe tygodnie. Zapraszamy do lektury!

Brosz: „Wracamy z niczym”

sobota, 21 listopada 2015 21:17

- Był to mecz walki, zaangażowania i poświęcenia. Szkoda, że  wracamy stąd z niczym. Żałujemy, że na początku nie wykorzystaliśmy swoich okazji, po golu był okres dominacji Jagiellonii. W drugiej połowie natomiast widzieliśmy Koronę, którą często oglądaliśmy w meczach wyjazdowych. – powiedział po przegranym meczu z Jagiellonią Białystok Marcin Brosz.

Trener Korony Kielce po remisie 1:1 z Pogonią Szczecin pochwalił swoich zawodników za dobry występ. Według jego oceny w szczególności na pochwałę zasłużyła para stoperów Krzysztof Kiercz - Rafał Grzelak. Szkoleniowiec jednak po raz kolejny w ostry sposób zaapelował do władz klubu o szybkie wzmocnienie zespołu.