Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

"Żyj odważnie" w nowej odsłonie. Targi Kielce zapraszają

wtorek, 02 czerwca 2020 12:52 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

4 czerwca Targi Kielce zapraszają do wzięcia udziału w Kielce Summit Live "Żyj odważnie". Tym razem event motywacyjny odbędzie się w formie online i obejrzymy go na oficjalnym profilu facebookowym Targów Kielce.  Wśród zaproszonych gości są prezydent Kielc Bogdan Wenta oraz liczni przedsiębiorcy.

To już kolejne spotkanie w ramach cyklu eventów motywacyjnych, które kilkukrotnie w ciągu roku odbywają się na terenie Centrum Kongresowego Targów Kielce. Dotychczas zrealizowano już takie imprezy jak „Życie na Odważnie”, w których uczestniczyły zarówno kobiety, jak i mężczyźni oraz „Życie na Obcasach", wydarzenie, które adresowane było wyłącznie do kobiet chcących odkrywać nowe horyzonty życiowe, w tym te związane z biznese.  - Przygotowywany przez nas event to ogromna dawka motywacji i szansa na poznanie życiowych doświadczeń znanych osobowości. Nasi prelegenci każdorazowo ukazują, jak poradzić sobie w trudniejszych, życiowych sytuacjach, jednocześnie spełniając się zawodowo, jak i prywatnie. Często to konsekwencja w naszych działaniach może zaprowadzić nas do sukcesu – mówi Jakub Sobieraj, pomysłodawca wydarzenia, CONF.

Tym razem spotkanie z prelegentami odbędzie się online, ze względów bezpieczeństwa. - Mamy świadomość, że najbliższa edycja wydarzenia będzie różniła się nieco od tych poprzednich. Jesteśmy przekonani, że taka nowa forma spotkania będzie wyjątkowa dla naszych wirtualnych gości, tak jak dla nas. Każdy z widzów będzie mógł zająć najwygodniejsze miejsce w swoim domu – mówi  Basia Sipa z Targów Kielce.

Wśród prelegentów najbliższej edycji spotkania znalazła się między innymi Ewelina Dulęba - współzałożycielka Biura Rachunkowego Pakto oraz twórczyni Akademii Księgowości, gdzie prowadzi branżowe szkolenia. Fascynuje się prawem podatkowym i zdrowym stylem życia. Podczas spotkania online poprowadzi prelekcję pn. „Jak utrzymać, a nawet rozwinąć działalność w czasie kryzysu? O szansach i zagrożeniach, jakie daje tarcza antykryzysowa i jak odkryć na nowo potencjał w swojej działalności?"

Kolejnym gościem spotkania będzie Ewelina Lass – mama i żona prowadząca własną działalność zajmującą się pośrednictwem kredytowym. Aby uświadamiać ludziom, jak ważna jest dieta i aktywny tryb życia została trenerem personalnym.

Dużej dawki motywacji dostarczy też Majka Ewa Wojciechowska – trenerka, mentorka, coach, aktorka, prezenterka, projektantka mody i choreograf. Dzięki różnorodności branż, w których funkcjonuje na co dzień posiada ogromne doświadczenie przede wszystkim związane ze współpracą z ludźmi.

Muzycznych wrażeń podczas wirtualnego spotkania dostarczy ceniony artysta – Piotr Restecki.

W trakcie wydarzenia, prowadząca spotkanie – Barbara Sipa oraz Jakub Sobieraj, współorganizator wydarzenia, poprowadzą rozmowę z prezydentem Kielc – Bogdanem Wentą oraz prezesem Targów Kielce – dr Andrzejem Mochoniem. Poruszone zostaną miedzy innymi tematy związane z nową sytuacją, dużymi zmianami w zarządzaniu i organizacji pracy urzędników i pracowników Targów Kielce.  

"Żyj odważnie" odbędzie się w najbliższy czwartek, 4 czerwca punktualnie o godz. 18:00. Transmisja live dostępna będzie na oficjalnym profilu Facebook Targów Kielce.  

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO