Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Zmiany w zasadach parkowania na ternie WSzZ

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Zmiany w zasadach parkowania na ternie WSzZ

19 lutego 2019 / Tekst

Od 1 marca na terenie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach wejdą w życie nowe zasady parkowania samochodów. Pierwsze pół godziny, tak jak dotychczas będzie bezpłatne. Każda kolejna godzina postoju będzie kosztowała 8 złotych.

Do tej pory na terenie kompleksu szpitala panował chaos, samochody stały w miejscach gdzie było to niedozwolone utrudniając przejazd karetkom. -Auta stały na chodnikach i drogach przeciwpożarowych. Kilka miesięcy temu straż pożarna miała ogromny problem aby dojechać do budynku Centrum Pediatrii, ten alarm okazał się fałszywy, jednak nie możemy powtórnie dopuścić do takiej sytuacji - informuje Anna Mazur-Kałuża.

Przez pierwsze pół godziny będzie można zaparkować auto bezpłatnie - to czas nas odwiezienie lub odbiór pacjenta. Natomiast każda kolejna godzina postoju będzie kosztowała 8 złotych. Przeorganizowanie zasad parkowania ma zmusić kierowców do korzystania z parkingu wielopoziomowego, tam za godzinę parkingu zapłacimy 2 złote.

-Również od marca zdecydowanie mniejsza liczba pracowników lecznicy będzie posiadała karty uprawniające do  płatnego postoju na terenie kompleksu szpitalnego. Zachęcamy wszystkich do korzystania z parkingu wielopoziomowego oraz położonego w jego sąsiedztwie parkingu miejskiego - uzupełnia rzecznik lecznicy.

Od 1 marca przy wjazdach do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego uruchomione zostaną szlabany oraz automatyczny system poboru opłat.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna