Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Wystawa o podwodnym życiu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Wystawa o podwodnym życiu

07 marca 2018 / Tekst

Kompleks Świętokrzyska Polana zaprasza na drugą wystawę Akwaryści-Akwarystom. Będzie ona dostępna 24 i 25 marca. To gratka dla wszystkich miłośników podwodnego życia, ale nie tylko.

Na zwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, piękne ekspozycje w akwariach o rożnych wielkościach prezentowane przez pasjonatów i fanów podwodnego życia. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, animacji dla dzieci, atrakcji przygotowanych również przez sponsorów wydarzenia.

Podczas wystawy będzie można obejrzeć piękne akwaria roślinne, biotopowe, morskie. Na stoiskach zobaczymy między innymi ryby z rodziny Tropheus, z jeziora Tanganika, gupiki hodowlane, kilka odmian barwnych Triangli czy Półksiężyców oraz wiele innych okazów. Sprzęt i preparaty akwarystyczne zaprezentują polskie firmy, będzie również możliwość zakupu produktów. Dodatkowo wręcz obowiązkowa wystawa krewetek hodowlanych. Na scenie odbędą się prelekcje, między innymi na temat minogów oraz zmiany płci u ryb profesora Roman Kujawa.

W tamtym roku wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowanym, wystawę odwiedziło ponad 2500 osób. Tegoroczna edycja odbędzie się na nowej dużej sali konferencyjnej Oceanika.

Ekspozycję będzie można obejrzeć:

Sobota 10:00-18:00

Niedziela 9:00-17:00 Ceny biletów wstępu wahają się od 5 do 15 zł. Dzieci do lat 10 wchodzą gratis.

Dodatkowo 24 i 25 marca czynny będzie cały obiekt Kompleksu Świętokrzyska Polana. W dniach wystawy będzie obowiązywał 20% rabatu na bilet do Oceaniki. Organizatorzy weekendowego wydarzenia zachęcają również do odwiedzenia Parku Miniatur pełnego budowli województwa świętokrzyskiego w miniaturze.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna