Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Wydawnictwo Jedność najlepszym przedsiębiorcą

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Wydawnictwo Jedność najlepszym przedsiębiorcą

Kielce / 05 marca 2019 / Tekst

Wydawnictwo Jedność otrzymało nagrodę w kategorii Przedsiębiorczość w XI edycji "Świętokrzyskiej Victorii". Statuetkę odebrał Adam Ogonowski, dyrektor zarządzający w drukarni Jedność.

- Jest to ogromna satysfakcja nie tylko dla mnie, ale na pewno dla wszystkich pracowników, chociaż jeszcze nie do wszystkich ta informacja dotarła. To ogromny sukces, ale na pewno gdyby nie dyrekcja wydawnictwa, to nie miałby on aż takich rozmiarów. Wiadomo, że wszyscy ciężko na to pracujemy, ale bez wzorów, pewnych działań, wyrzeczeń i podpowiedzi, jak współpracować firma by się tak dobrze nie rozwijała - mówi Adam Ogonowski.

Wydawnictwo pojawia się na rynkach europejskich i ciągle zdobywa nowe certyfikaty. - Otrzymujemy co chwilę nowe zapytania i tematy od firm, które dostrzegają nasze wydawnictwo w Europie i nie tylko. Przeszliśmy z dużym sukcesem audyt i certyfikację firmy ze Stanów Zjednoczonych, w tej chwili wchodzimy na rynki francuskie, a od dłuższego czasu istniejemy już w Czechach, na Słowacji i w Niemczech - tłumaczy.

Wydawnictwo Jedność powstało z założonej w 1918 roku Drukarni Diecezjalnej „Jedność”. Publikuje książki z zakresu teologii, biblistyki, duchowości, filozofii, historii, bioetyki i hagiografii. Zajmuje się także wydawaniem podręczników szkolnych, przewodników metodycznych i pomocy dydaktycznych, także dla dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna