Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Wiosenna korekta rozkładu jazdy

wtorek, 07 marca 2017 09:53 / Autor: Radio eM
Radio eM

Od niedzieli (12.03) zmiany w rozkładzie, na majówkę pociąg do Sandomierza – informuje Świętokrzyski Oddział Przewozów Regionalnych, obecnych na rynku pod nową marką „Polregio”. W nadchodzący weekend przewoźnicy kolejowi wprowadzają tzw. pierwszę korektę rozkładu jazdy.

Ruch pociągów będzie się odbywał zgodnie z obecnym rozkładem jazdy – mogą wystąpić jedynie minutowe przesunięcia w odjazdach niektórych pociągów. Wynikają one z prowadzonych przez zarządcę infrastruktury prac torowych zarówno na terenie naszego województwa jak i ościennych – poinformował przewoźnik w komunikacie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkretnych pociągów dostępne są na plakatowych rozkładach jazdy umieszczonych na stacjach i przystankach oraz na stronie internetowej www.polregio.pl

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami w czasie długiego weekendu majowego t.j w dniach od 29.04. do 3.05. uruchamiamy połączenie turystyczne w relacji Kielce – Sandomierz - Kielce. Nasz pociąg odjedzie z Kielc o godz.7.23, w Sandomierzu będzieo godz.9.57. Podróżni będą mogli miło spędzić czas w Sandomierzu do godziny 18.07 o której pociąg odjeżdża by o 20.19 powrócić do Kielc – informuje Polregio.

mjk

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO