Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
lotto082020

REGION

Wicemarszałek Renata Janik: Korzystajmy z serwisu #Lokalnisolidarni

piątek, 24 kwietnia 2020 16:16 / Autor: Michał Łosiak
Fot. Mateusz Wolski
Michał Łosiak

Wicemarszałek województwa świętokrzyskiego Renata Janik wspiera nasz serwis #Lokalnisolidarni. – Zachęcam wszystkich mieszkańców do lokalnej solidarności i wzajemnego wsparcia w tym trudnym czasie – mówi wicemarszałek. Do akcji Radia eM Kielce przyłącza się coraz więcej przedsiębiorców, a sama platforma cieszy się coraz większą popularnością.

#Lokalnisolidarni to serwis, w którym przedsiębiorcy z naszego regionu przybliżają swoją działalność. W jednym miejscu możemy znaleźć szereg produktów i usług stworzonych przez rodzime firmy i korzystać z ich zasobów bez wychodzenia z domu, wspierając przy tym lokalny rynek.

Do włączenia się w naszą inicjatywę zachęca wicemarszałek Renata Janik. – Apeluję, aby mieszkańcy województwa korzystali z serwisu #Lokalnisolidarni. Znajdziecie tam informację na temat świętokrzyskich firm, które są gotowe do współpracy. Wybierajmy lokalne produkty i usługi, bo w ten sposób ratujemy regionalny biznes i miejsca pracy, a to w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Znajdujemy się w okresie pandemii koronawirusa, dlatego cenna jest wzajemna solidarność – tłumaczy Renata Janik. Nasza rozmówczyni dodaje, że samorząd powinien popierać działania, które pomagają  zarówno przedsiębiorcom, jak i konsumentom.

Każdy biznesmen, który chce dołączyć do platformy #lokalnisolidarni i poznać więcej szczegółów na temat jej działania może zadzwonić pod numery  601 819 879/ 661 418 491 lub wysłąć wiadomość e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Mecenasem akcji #lokalnisolidarni jest Specjalna Strefa Ekonomiczna Starachowice.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO