Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Talenty Świętokrzyskie. Trwa nabór wniosków

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Talenty Świętokrzyskie. Trwa nabór wniosków

Kielce / 31 lipca 2018 / Tekst
Talenty Świętokrzyskie. Trwa nabór wniosków www.swietokrzyskie.pro

Do 31 sierpnia można składać wnioski w kolejnej edycji „Świętokrzyskiego Programu Wspierania Edukacji Wybitnie Uzdolnionych Uczniów i Studentów”.

Celem programu jest promocja edukacji uzdolnionych uczniów i studentów z terenu województwa świętokrzyskiego poprzez przyznawanie nagrody Talenty Świętokrzyskie laureatom ogólnopolskich lub międzynarodowych olimpiad przedmiotowych, konkursów i turniejów oraz uczniom i studentom mającym wybitne osiągnięcia naukowe lub artystyczne, a także wsparcie przedsięwzięć o zasięgu regionalnym mających na celu promocję uzdolnień dzieci i młodzieży, olimpiad, konkursów, w tym projektów zbieżnych z założeniami niniejszego programu.

Nagroda przyznawana jest przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego. Wnioski mogą składać zarówno szkoły, jak i uczelnie, a także organizacje uczniowskie i studenckie. Jest to nagroda za osiągnięcia w minionym roku szkolnym i akademickim. – Program realizujemy od wielu lat. Od kilku lat funkcjonuje pod zmienioną nazwą. Co roku nagradzamy tym stypendium kilkudziesięciu uzdolnionych młodych ludzi – mówi Iwona Sinkiewicz-Potaczała, rzecznik prasowy marszałka województwa świętokrzyskiego.

Wzory wniosków i regulamin programu można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna