Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Szkolenia dla liderów

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Szkolenia dla liderów

26 kwietnia 2018 / Tekst
fot. Pixabay fot. Pixabay

Niedługo rozpocznie się kolejna edycja programu „Liderzy dla młodzieży”. Jest to innowacyjny kurs dla osób, które na różnych polach pracują z ludźmi młodymi. Poszukiwani są kandydaci z potencjałem przywódczym i pomysłami na zmianę sytuacji świętokrzyskiej młodzieży na lepsze. Szkolenia przeprowadzone będą przy współpracy cenionej warszawskiej Szkoły Liderów.

- Nasz program z jednej strony jest realizacją polityki młodzieżowej województwa świętokrzyskiego. Z drugiej strony odpowiada na to, co wynika z naszych obserwacji i badań, że w takich regionach, czyli niemetropolitalnych, ważne jest działanie na rzecz tego, by ludzie chcieli tu powracać i pozostawać tutaj. Tutaj ważne są trzy rzeczy: możliwość budowania relacji, możliwość rozwoju, możliwość wywierania wpływu i wniesienia wkładu w swoje środowisko. Myślę, że nasz program na to odpowiada - mówi Katarzyna Czajka-Chełmińska, szefowa Szkoły Liderów.

Rekrutacja rusza w przyszły poniedziałek. Program szkoleń realizuje Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli z funduszy samorządu wojewódzkiego.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna