Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Spotkanie Forum Gospodarczego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Spotkanie Forum Gospodarczego

Kielce / 21 lutego 2019 / Tekst
Spotkanie Forum Gospodarczego Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

O współpracy i tworzeniu wzajemnego partnerstwa rozmawiali uczestnicy spotkania Forum Gospodarczego Województwa Świętokrzyskiego. Wśród nich byli przedstawiciele Zarządu Województwa i przedsiębiorców.

W spotkaniu wziął udział Andrzej Bętkowski, marszałek województwa świętokrzyskiego oraz wicemarszałek Renata Janik, którzy rozmawiali z reprezentantami Świętokrzyskiej Loży BCC, Staropolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Świętokrzyskiego Forum Pracodawców Prywatnych Lewiatan, Stowarzyszenia Forum Pracodawców, Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach. Dyskutowali oni o formule współpracy z nowym Zarządem Województwa Świętokrzyskiego, planowanych spotkaniach z przedsiębiorcami w związku z nowymi konkursami z RPOWŚ dedykowanymi mikro, małych i średnich firmom z regionu, a także o zaangażowaniu członków Forum Gospodarczego w proces aktualizacji Strategii Rozwoju Województwa Świętokrzyskiego.

Forum Gospodarcze Województwa Świętokrzyskiego to ciało powołane przez Samorząd Województwa i organizacje gospodarcze działające w naszym regionie. Jego cykliczne spotkania dotyczą najważniejszych kwestii dla rozwoju naszego regionu. Ważnym jego elementem jest tworzenie partnerstwa pomiędzy samorządem, przedsiębiorcami i nauką, a także zwiększenie konkurencyjności i innowacyjności przedsiębiorstw oraz wzmocnienie potencjału naukowo-badawczego regionu.

(źródło: komunikat Urzędu Marszałkowskiego)

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna