Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Radni zaśpiewają dla Agaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

bobik 750x200

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Radni zaśpiewają dla Agaty

Kielce / 18 lutego 2019 / Tekst
Radni zaśpiewają dla Agaty Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Radni Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego wystąpią przed publicznością podczas koncertu charytatywnego na rzecz 26-letniej Agaty Gros zmagającej się z bardzo rzadkim nowotworem. Usłyszymy „Kasztany”, „Zawsze tam gdzie ty”, czy „Miłość ci wszystko wybaczy”.

To już trzeci zimowy koncert charytatywny, który został zorganizowany przez wolontariuszy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Odbędzie się on 1 marca w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Hasło tegorocznej imprezy to „Podzielmy się miłością”.

Głównym celem koncertu jest zbiórka pieniężna, która wesprze Agatę Gros z Niekłania Małego, zmagającą się z bardzo rzadkim nowotworem podścieliskowym układu pokarmowego (GIST). Pomóc można również oddając krew w najbliższym punkcie krwiodawstwa ze wskazaniem na Agatę Gros. Posiada ona grupę krwi 0 Rh+, ale do punktu mogą zgłaszać się wszyscy chętni, ponieważ stacja zatrzyma tę oddaną, a w zamian przekaże właściwą.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak biletami mają być plastikowe nakrętki do butelek, artykuły szkolne i maskotki. Początek o godzinie 18.

(źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego)

RadniSpiew

ZOSTAW KOMENTARZ