Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Przed nami Dni Seniora w Busku-Zdroju

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Przed nami Dni Seniora w Busku-Zdroju

11 września 2019 / Tekst

Koncerty, zawody wędkarskie, pokazy łucznictwa oraz nauka tańca - to tylko część atrakcji, które w najbliższy weekend przygotowano na III Buskie Dni Seniora.

– Na imprezę zapraszamy nie tylko seniorów, ale wszystkich mieszkańców Buska i okolic. Program jest bardzo bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie. Można potraktować również to wydarzenie jako imprezę familijną i zabrać na nie dzieci czy wnuki – zachęca Robert Dąbal, dyrektor Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. – Pierwszy dzień (13 września) obfituje w wiele sportowych atrakcji m.in. marsz z kijkami po Busku-Zdroju połączony ze zwiedzaniem najważniejszych dla historii miasta punktów, ćwiczenia z elementami tańca oraz wiele turniejów np. w bulle czy ringo – wylicza dyrektor.

Na  sobotę, 14 września zaplanowano "Marsz kapeluszowy", który rozpocznie się zbiórką przy Placu Zwycięstwa obok fontanny, a jego uczestnicy przemaszerują do Parku Zdrojowego. O godzinie 12 w Parku Zdrojowym zaśpiewa zespół wokalny pod kierownictwem Michała Zocha. Od godziny 12.30 rozpoczną się występy artystyczne samych seniorów, a drugi dzień zwieńczy zabawa taneczna z Grupą Retro.

W niedzielę o godzinie 13.30 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury będzie można zobaczyć film "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!".

ZOSTAW KOMENTARZ