Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Powołano wojewódzkiego inspektora transportu drogowego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Powołano wojewódzkiego inspektora transportu drogowego

07 lutego 2019 / Tekst

Patryk Czuba został Świętokrzyskim Wojewódzkim Inspektorem Transportu Drogowego. Nominację na to stanowisko otrzymał z rąk wojewody świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek oraz wicewojewody Bartłomieja Dorywalskiego.

Patryk Czuba pracuje w kieleckim inspektoracie od 2009 roku. Jest członkiem specjalnego zespołu „COT” (Cheating on Tachograph), powołanego przy Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego do spraw związanych z wykrywaniem oszustw i manipulacji w urządzeniach rejestrujących (tachografach). Jest ekspertem powołanym przez Głównego Inspektora Transportu Drogowego, jako reprezentant Polski, w spotkaniach grupy roboczej „Tacho Web Group” przy Komisji Europejskiej w Brukseli w ramach Euro Control Route - Grupy Europejskich Inspektorów Transportu współpracujących ze sobą w celu poprawy bezpieczeństwa drogowego, zrównoważonego rozwoju, uczciwej konkurencji i warunków pracy w transporcie drogowym.

Do końca stycznia wojewódzkim inspektorem drogowym był Waldemar Wiedeński, który piastował to stanowisko od marca 2016 roku.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna