Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Pomogą rozliczyć PIT…w galeriach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Pomogą rozliczyć PIT…w galeriach

Województwo świętokrzyskie / 07 marca 2019 / Tekst
Pomogą rozliczyć PIT…w galeriach Piotr Michalec

16 marca w czterech świętokrzyskich galeriach handlowych pracownicy urzędów skarbowych i Izby Administracji Skarbowej będą pełnić dyżury w punktach rozliczania zeznań rocznych za pośrednictwem usługi Twój e-PIT.

Akcja odbędzie się w Galerii Echo i Galerii Korona w Kielcach oraz Galerii Hermes w Skarżysku-Kamiennej i Centrum Galardia w Starachowicach. Urzędnicy będą prezentować sposób działania nowej usługi Ministerstwa Finansów – Twój e-PIT, w której przygotowano i udostępniono gotowe zeznania roczne dla podatników rozliczających się na formularzach PIT-37 i PIT-38.

Pracownicy urzędów dyżurujący w galeriach będą udzielać podatnikom informacji o ulgach i odliczeniach w podatku dochodowym za 2018 rok, a także oferować pomoc w zalogowaniu się do usługi Twój e-PIT, dokonaniu ewentualnych zmian w zeznaniu oraz w jego akceptacji i pobraniu Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO).

Pomoc urzędników jest bezpłatna i nie wiąże się ze spełnieniem żadnych warunków. Jednak, aby dokonać rozliczenia, trzeba przynieść ze sobą: ubiegłoroczne zeznanie podatkowe, jedną z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za 2018 rok oraz ewentualne dokumenty uprawniające do ulgi np. rehabilitacyjnej.

Akcja potrwa od godziny 12 do 20.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna