Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Piknik z okazji 20-lecia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Piknik z okazji 20-lecia

Kielce / 06 czerwca 2018 / Tekst

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach zaprasza do wspólnego świętowania 20 lat istnienia województwa świętokrzyskiego. Moc atrakcji czeka na wszystkich mieszkańców regionu, którzy zechcą spędzić piątkowe popołudnie podczas pikniku rodzinnego 8 czerwca na Placu Artystów w Kielcach, w godz. 16.00-20.30.

W programie zaplanowano występy artystyczne dzieci z grupy Blue Song z Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach. Dariusz Bernatek – pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej wokalista wystąpi z recitalem piosenek Czesława Niemena, Stana Borysa i Czerwonych Gitar.Do wspólnej zabawy zaprosi wszystkich zespół CamaSutra. To muzyczny kwartet, który tworzą trzy dziewczyny oraz dj. Liderką formacji jest kielczanka Małgorzata Główka, która swoją przygodę ze śpiewem zaczęła jeszcze w dzieciństwie. Występowała też w kilku znaczących muzycznych programach telewizyjnych – „Śpiewaj i walcz”, „Jaka to melodia”, „The Voice of Poland” czy w „Szansa na sukces”. Grupa tworzy energetyczne, melodyjne utwory, które z łatwością wpadają w ucho i na długo pozostają w pamięci.

Publiczność z pewnością wspaniale bawić się będzie z grupą kabaretową Letni Chamski Podryw. To muzyczno-humorystyczna grupa z gatunku pop- hip-hop. Powstała w 2009 roku w Kielcach, a skład tworzą Maciej “Canton” Piotrowski i Dawid “Anton” Antonkiewicz. “LCHP” zasłynął dzięki niezliczonej ilości hitów internetu, które na “youtube.com” obejrzano już przeszło 300 000 000 razy. Najsłynniejsze z nich to: “Czinkłaczento”, “Honda szybsza niż wygląda” i liczne parodie takie jak “Wiggry”, “Radio” czy rekordowa “Pomidorowa”(50 000 000 wyświetleń na YT). Ponadto zespół wydał 2 płyty, pojawił się w wielu programach telewizyjnych i zagrał ponad 600 koncertów w całej Polsce

Podczas imprezy odbywać się będą liczne konkursy z nagrodami dla całych rodzin, będzie wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. bilard nożny, dinozaur, Koziołek Matołek, Odlotowa Kapsuła 5D. Pracownicy “Wodociągów Kieleckich” częstować będą wodą z saturatora.

Oprac. na podst. komunikatu prasowego Urzędu Marszałkowskiego

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna