STARCOM MULTI (7)

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION

Na antenie: eM na Dzień Dobry!
Robert Majchrzyk
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Akcja "Prędkość"

Kielce / 07 czerwca 2018 /

W piątek na drodze krajowej K73 policjanci z drogówki przeprowadzą działania „Prędkość”. Mundurowi wyposażeni w radiowozy z wideorejestratorami oraz ręczne mierniki kontrolować będą zachowania kierujących, zwłaszcza przestrzeganie przepisów związanych z ograniczeniami prędkości.

Pijany pirat zatrzymany

Moskorzew / 07 czerwca 2018 /

Pół promila we krwi miał 47-letni kierowca, którego dziś zatrzymali policjanci w miejscowości Moskorzew. O jego losie zdecyduje sąd.

Nadal brakuje krwi w regionie świętokrzyskim. Odczuwają to między innymi pacjenci Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Karambol na DK 74

Kostomłoty II / 06 czerwca 2018 /

Rowerzysta i 5 samochodów osobowych uczesniczyło w kolizjach, do których doszło dziś przed godziną 19 w Kostomłotach II na drodze krajowej numer 74.

Piknik z okazji 20-lecia

Kielce / 06 czerwca 2018 /

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach zaprasza do wspólnego świętowania 20 lat istnienia województwa świętokrzyskiego. Moc atrakcji czeka na wszystkich mieszkańców regionu, którzy zechcą spędzić piątkowe popołudnie podczas pikniku rodzinnego 8 czerwca na Placu Artystów w Kielcach, w godz. 16.00-20.30.

Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski przekazała samorządom środki na infrastrukturę drogową. Dodatkowo, zostały zawarte umowy w ramach programu Maluch+ 2018.

Uroczysta Gala zainaugurowała uroczystości jubileuszu 20-lecia województwa świętokrzyskiego. Gościem honorowym był Aleksander Kwaśniewski, były prezydent Polski.

PiS świętuje osobno

Kielce / 05 czerwca 2018 /

Radni Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z Klubu Prawa i Sprawiedliwości nie wezmą udziału w uroczystej Gali z okazji 20-lecia naszego województwa. Jednomyślna decyzja jest, zdaniem radnych, reakcją na ogromne zapóźnienie rozwojowe regionu.

Starostwo świętowało

Kielce / 05 czerwca 2018 /

Starostwo Powiatowe w Kielcach uczciło 20-lecie powstania województwa świętokrzyskiego. Otworzono także wystawę „Dwie dekady świętokrzyskiego w obiektywie”.

XII Integracyjne Spotkanie Chorych i Niepełnosprawnych  odbyło się na lotnisku w Masłowie. Uczestniczyło w nim setki osób z Kielc i regionu świętokrzyskiego. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył biskup Marian Florczyk, biskup pomocniczy diecezji kieleckiej, zaś homilię wygłosił ks. Jan Jagiełka, diecezjalny duszpasterz osób niepełnosprawnych.

Uwaga na burze!

Świętokrzyskie / 02 czerwca 2018 /

Gwałtowne opady deszczu i towarzyszące im wyładowania elektryczne mogą dziś w godzinach popołudniowych pojawić się w województwie świętokrzyskim.

Skarżyscy policjanci zatrzymali w środowe popołudnie  33 – letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież 12 par krótkich spodenek z wystawy przed sklepem odzieżowym na terenie miasta. Grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Już w ten weekend po raz 60-ty na świętokrzyskie szlaki wyruszy Harcerski Rajd Świętokrzyski. W tegorocznej imprezie udział zapowiedziało już ponad 1000 osób z całej Polski.  Na 8 trasach rajdowych pokonają oni łącznie ponad 300 km pieszych szlaków naszego regionu.

Młoda kobieta utonęła w Wiśle

Nowe, pow. opatowski / 30 maja 2018 /

18-letnia kobieta utonęła w Wiśle w okolicach miejscowości Nowe w powiecie opatowskim.

Strona 3 z 79

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna