Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Nowy schemat wszedł w życie. Zmiany personalne

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Nowy schemat wszedł w życie. Zmiany personalne

Kielce / 04 marca 2019 / Tekst

1 marca wszedł w życie nowy schemat organizacyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Spowodowało to spore zmiany personalne w jednostce.

W nowych departamentach Andrzej Bętkowski, marszałek województwa świętokrzyskiego wyznaczył osoby, które przez 3 miesiące mają pełnić obowiązki dyrektorów tych jednostek. W Departamencie Transportu i komunikacji będzie to Anna Grzela, w Departamencie Inwestycji i Rozwoju Tomasz Janusz, zaś w Gabinecie Marszałka Województwa Iwona Sinkiewicz-Potaczała, rzecznik Urzędu. Departamentem Kultury i Dziedzictwa Narodowego kierować będzie Małgorzata Rudnicka, Departamentem Kontroli i Audytu SylwesterKoza, Biurem Spraw Obronnych, Bezpieczeństwa i Obrony Informacji Niejawnych Grzegorz Niechciał, Departamentem Cyfryzacji, geodezji i Planowania Przestrzennego Roman Dziedzi, a Departamentem Edukacji, Sportu i Turystyki Leszek Wnętrzak.

Z kolei Mariusz Bodo, były kandydat na prezydenta Skarżyska-Kamiennej ma być dyrektorem w Departamencie Organizacji i Kadr, zaś Piotr Świerczyński w Biurze Radców Prawnych. Beta Studniarek kierować będzie Departamentem Kontroli i Certyfikacji.

Trzem osobom z dotychczasowej kadry zarządzającej urzędu zostały wręczone wypowiedzenia, a dziewięć osób otrzymało nowe propozycje stanowisk pracy w Urzędzie Marszałkowskim.

ZOSTAW KOMENTARZ