Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Marszałek Jarubas: będzie czas na debaty

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Marszałek Jarubas: będzie czas na debaty

Kielce / 23 lipca 2018 / Tekst

Marszałek Adam Jarubas chętnie spotka się z przedstawicielami Stowarzyszenia Kukiz'15 Świętokrzyskie, aby odpowiedzieć na zarzuty przedmiotowego traktowania naszego województwa i złego wydatkowania publicznych pieniędzy. Do spotkania dojdzie jednak dopiero po ogłoszeniu przez premiera daty wyborów.

- Po raz kolejny Kukiz'15 wykorzystuje każdą okazję do tego, by zrobić jakąś awanturę na forum regionu. Myślę, że będzie wiele okazji do tego, żeby dyskutować o kondycji regionu, o jego przyszłości i o tym, jakie pomysły mają poszczególne partie na walkę z problemami, które są w każdym regionie, również w świętokrzyskim - mówi marszałek Adam Jarubas.

Jego zdaniem spotkanie z przedstawicielami Stowarzyszenia Kukiz'15 może się odbyć najwcześniej po ogłoszeniu kandydatów do regionalnego parlamentu władz lokalnych.

- Mam wrażenie, że motywacje, które kierują panią przewodniczącą są uwarunkowane jedynie politycznie, a nie są kierowane troską o przyszłość regionu. Z pewnością takie debaty będą, ale we właściwym czasie. Teraz czekamy na ogłoszenie przez pana premiera daty wyborów i wtedy na pewno ja i przedstawiciele PSL będziemy chętnie w takich rozmowach uczestniczyć - zapewnia marszałek.

ZOSTAW KOMENTARZ