Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Mały Antoś u Elżbiety Jaworowicz. Będziemy mogli pomóc

środa, 22 lipca 2020 10:21 / Autor: Michał Łosiak
Michał Łosiak

Antoś ma cztery lata. Urodził się z padaczką lekooporną i porażeniem mózgowym czterokończynowym. Zdaniem jego matki do niepełnosprawności chłopca doprowadziły błędy popełnione przez lekarza odpowiedzialnego za poród. Historię chłopca zobaczymy już w czwartek, 23 lipca ,w programie Elżbiety Jaworowicz „Sprawa dla reportera”. W jego trakcie będziemy mogli pomóc chłopcu w walce z chorobą.

O Antosiu pisaliśmy w marcu: http://em.kielce.pl/region/36530-mama-antosia-walczy-o-sprawiedliwosc-choroba-chlopca-jest-efektem-bledu-medycznego.

W czwartek o chłopcu i walce jego matki o sprawiedliwość opowie Elżbieta Jaworowicz w programie „Sprawa dla Reportera”. – Życie Antosia jest nasączone cierpieniem, łzami i bólem. A ja płaczę razem z nim, bo nie tak wyobrażałam sobie jego dzieciństwo. Teraz już nie boje się o tym mówić głośno, że to błąd lekarski. Będę walczyć dla niego, walczyć, aby sprawiedliwość zwyciężyła. Bądźcie z nami i dodajcie nam skrzydeł – mówi Zuzanna Plewińska, mama Antosia.

Podczas reportażu będzie można wspierać Antosia poprzez wysłanie SMS o treści ANTEK pod nr 72052.

Antosia można weprzeć  także przez licytacje, które są prowadzone na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/234707601141177

oraz poprzez Fundację Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/antos-plewinski

Początek czwartkowego programu „Sprawa dla reportera” o godzinie 21.30 w w TVP1.

Nowy numer!
36/2020 36/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO