Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Konsultacje psychologiczne nie tylko dla rodzin adopcyjnych

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Konsultacje psychologiczne nie tylko dla rodzin adopcyjnych

Kielce / 10 stycznia 2019 / Tekst

Mieszkańcy naszego regionu będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji psychologiczno-pedagogicznych, które będą odbywać się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w Świętokrzyskim Ośrodku Adopcyjnym w Kielcach. Pierwszy dyżur będzie 26 stycznia.

To nowa inicjatywa ośrodka. Z porad dwóch psychologów będą mogły skorzystać nie tylko rodziny adopcyjne, ale również inni mieszkańcy województwa, którzy będą potrzebowali jakiejś porady.

- Żyjemy w czasach pełnych pośpiechu, emocji, nerwów i różnych stresów. Rodzice nie radzą sobie z wychowaniem dziecka, są problemy małżeńskie, nagle ktoś dowiaduje się, że jest chory i w tym momencie każdy zostaje z tymi problemami sam, albo zamyka się ze swoją rodziną. Dlatego postanowiliśmy wyjść do mieszkańców naszego regionu z taką inicjatywą - tłumaczy Renata Janik, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego.

Dyżury będą odbywać sie w każdą ostatnią sobotę miesiąca w godzinach od 10 do 14 w siedzibie Świętokrzyskiego Ośrodka Adopcyjnego przy al. IX wieków Kielc 4 na I piętrze, ale jeżeli zainteresowanie będzie większe, spotkania będą odbywać się częściej. Konsultacje będą bezpłatne. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze umówienie się na spotkanie pod numerem telefonu 41 248 17 10.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna