Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Konkurs dla fanów informatyki i nie tylko

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Konkurs dla fanów informatyki i nie tylko

31 lipca 2018 / Tekst

„Cyfrowe 20@lat Świętokrzyskiego” to hasło konkursu, do którego zaprasza Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego. Jego celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych i najbardziej dojrzałych projektów teleinformatycznych realizowanych przez działające w województwie świętokrzyskim jednostki publiczne i przedsiębiorstwa.

Jak podkreślają organizatorzy jest to także wyróżnienie osób, kreatywnie zaangażowanych w rozwój społeczeństwa informacyjnego w naszym regionie. Kapituła konkursu oceni rolę IT w budowaniu wartości przedsiębiorstwa, niestandardowych rozwiązań informatycznych a administracji, dojrzałość organizacyjną laureatów, wydajność procesów biznesowych oraz ich wsparcie ze strony IT.

Zgłoszenia do Konkursu Regionalnego można dokonać w 5 kategoriach: projekt, przedsiębiorstwo, instytucja publiczna, gospodarz i informatyk.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2018 roku. Ogłoszenie laureatów i wręczenie im statuetek nastąpi podczas uroczystej gali, którą zaplanowano na październik bieżącego roku.

ZOSTAW KOMENTARZ