Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Konkurs dla fanów informatyki i nie tylko

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Konkurs dla fanów informatyki i nie tylko

31 lipca 2018 / Tekst

„Cyfrowe 20@lat Świętokrzyskiego” to hasło konkursu, do którego zaprasza Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego. Jego celem jest wyróżnienie i promowanie najlepszych i najbardziej dojrzałych projektów teleinformatycznych realizowanych przez działające w województwie świętokrzyskim jednostki publiczne i przedsiębiorstwa.

Jak podkreślają organizatorzy jest to także wyróżnienie osób, kreatywnie zaangażowanych w rozwój społeczeństwa informacyjnego w naszym regionie. Kapituła konkursu oceni rolę IT w budowaniu wartości przedsiębiorstwa, niestandardowych rozwiązań informatycznych a administracji, dojrzałość organizacyjną laureatów, wydajność procesów biznesowych oraz ich wsparcie ze strony IT.

Zgłoszenia do Konkursu Regionalnego można dokonać w 5 kategoriach: projekt, przedsiębiorstwo, instytucja publiczna, gospodarz i informatyk.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 sierpnia 2018 roku. Ogłoszenie laureatów i wręczenie im statuetek nastąpi podczas uroczystej gali, którą zaplanowano na październik bieżącego roku.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna