Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Dzień otwarty w NFZ

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Dzień otwarty w NFZ

Kielce / 26 czerwca 2018 / Tekst

Już jutro świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na dzień otwarty poświęcony zwłaszcza osobom o znacznym stopniu niepełnosprawności. Zainteresowani dowiedzą się o zmianach w przepisach i załatwią wiele innych spraw.

 

- Przygotujemy specjalne stanowisko informacyjno-edukacyjne dla osób niepełnosprawnych, na którym konsultant oddziału będzie informował interesantów o zmianach w przepisach obowiązujących od 1 lipca. Będą też pełnić dyżury pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Wojewódzkiego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności oraz Fundacji Aktywnej Rehabilitacji - informuje Beata Starz-Grudzińska ze świętokrzyskiego oddziału NFZ.

Ponadto, jak każdego dnia, podczas dnia otwartego osoby zainteresowane będą mogły również wyrobić dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta, wyrobić Europejska Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, potwierdzić zlecenie na materiały medyczne i ortopedyczne, złożyć wniosek do sanatorium czy sprawdzić swoje ubezpieczenie.

Dzień otwarty rozpocznie się o godzinie 8 w siedzibie NFZ przy ul. Jana Pawła II w Kielcach i potrwa do godziny 16. Eksperci będą dostępni w godzinach od 10 do 14.

 

ZOSTAW KOMENTARZ