Na antenie: Sobota ze smakiem
Robert Majchrzyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»Aktl. Czwartek na drogach RAPORT

Na antenie: Sobota ze smakiem
Robert Majchrzyk
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Aktl. Czwartek na drogach RAPORT

Świętokrzyskie / 12 stycznia 2017 / Tekst

Na świętokrzyskich drogach jest ślisko. Pod warstwą śniegu można napotkać na oblodzenia. Sytuację raportujemy na bieżąco.

8:00 Większość dróg wojewódzkich pokryta zajeżdżonym śniegiem. Najgorzej wygląda to na 764 w Połańcu i 765 w Szydłowie – tam drogi są całkiem białe. Najlepiej jest na 728 w Małogoszczu i 762 w Bocheńcu. Widać tam czarny asfalt i niewielką ilość błota pośniegowego. Drogi krajowe są zdecydowanie lepiej odśnieżone, ale w okolicy węzła Zalezianka, przy łącznicy Suchedniowa i w obrębie węzła Kielce zachód na S7 poruszamy się torem wyjeżdżonym w śniegu przez inne auta. Fatalnie jedzie się przez śródmieście Kielc. Pod warstwą śniegu napotykamy na oblodzenia. Szczególnie uważajmy na Seminaryjskiej w okolicach biurowca Nida. Zjeżdżając po łuku w stronę Krakowskiej Rogatki łatwo można stracić panowanie nad autem, a kierując się tą samą ulicą w stronę Sądu Okręgowego możemy mieć problem z pokonaniem wzniesienia i utrzymaniem toru jazdy.

10:00 Zmniejsza się pokrywa śnieżna na drogach wojewódzkich, ale wciąż ślisko. Uwaga piesi! Chodniki z kamiennej kostki w centrum Kielc są bardzo śliskie - zwłaszcza na Placu NMP i deptaku.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay