Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

REGION

Spektakl i konkurs na Dzień Dziecka

piątek, 29 maja 2020 09:40 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Spektakl słowno muzyczny "Bajki o zwierzętach" i konkurs "Paszport Świętokrzyski" to atrakcje, które zostały przygotowane z okazji Dnia Dziecka dla najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Do udziału w nich zaprasza wojewoda Zbigniew Koniusz.

1 czerwca o godzinie 17 na facebookowym  profilu Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz na kanale Youtube "Świętokrzyski Urząd Wojewódzki - Biuro Wojewody" odbędzie się premiera spektaklu słowno-muzycznego "Bajki o zwierzętach" w interpretacji i aktorskim wykonaniu Ewy Lubacz. Widzowie, którzy znajdą prawidłowe rozwiązania zadawanych podczas niego zagadek, otrzymają ciekawe nagrody.

Natomiast uczniowie szkół podstawowych będą mogli wziąć udział w konkursie "Paszport Świętokrzyski". Zadanie uczestników będzie polegać na rozwiązaniu quizów związanych z regionem, jego historią i tradycją oraz przygotowaniu pracy plastycznej. Konkurs startuje 1 czerwca. Więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie na stronie urzędu wojewódzkiego: www.kielce.uw.gov.pl.

Nowy numer!
30/2020 30/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO