Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Zwolnienia chorobowe, honorowe krwiodawstwo i urlopy na żądanie – to oficjalne powody, dla których prawie wszyscy  inspektorzy transportu drogowego nie stawili się dziś w pracy. Czy ma to związek z odwołaniem ich dotychczasowego przełożonego Patryka Czuby? Jak się okazuje, byłego już szefa świętokrzyskich „krokodyli” bronią również związkowcy.

"Spędziłem 25 lat w karetce pogotowia i tę pracę bardzo lubiłem i lubię dalej, także kontakt z pacjentem. Liczę, że mieszkańcy zauważą, iż wojewoda będzie starał się być ciepły i serdeczny", mówi nowy wojewoda Zbigniew Koniusz.

To już prawie pewne. Według nieoficjalnych informacji, do których dotarło Radio eM Kielce, nowym wicewojewodą świętokrzyskim ma zostać dyrektor Wzgórza Zamkowego Rafał Nowak.

Kto nowym wojewodą? Mariusz Gosek: Nie mówię nie

środa, 16 października 2019 09:52

– Jeżeli otrzymałbym taką propozycję, to mocno bym się nad nią zastanowił – mówił Radiu eM Kielce członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Mariusz Gosek, który jest jednocześnie jednym z potencjalnych kandydatów na stanowisko wojewody świętokrzyskiego. Na giełdzie nazwisk pojawia się również była już posłanka Maria Zuba oraz Rafał Nowak, dyrektor Wzgórza Zamkowego .

Dobiega końca kadencja Sejmu. Przez ostatnie cztery lata politykę rządu w województwie świętokrzyskim wdrażała wojewoda świętokrzyski, Agata Wojtyszek. Jak ocenia ten okres?

W Kielcach odbywały się konsultacje w sprawie tzw. „szprych” prowadzących do Centralnego Portu Komunikacyjnego. Przez województwo świętokrzyskie będą przebiegały dwie linie: od Kielc  i od Ostrowca Świętokrzyskiego.

Strona 1 z 6