Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Bombowy czterdziestolatek

piątek, 27 grudnia 2019 12:59

Wczoraj w popołudniu do Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku - Kamiennej wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów na terenie Skarżyska-Kościelnego znajduje się bomba. Alarm na szczęście okazał się fałszywy, a za jego wywołanie odpowie 40-letni mieszkaniec tej miejscowości.

Jeszcze w tym miesiącu pojedziemy liczącym osiem kilometrów długości odcinkiem ekspresowej „siódemki” koło  Skarżyska Kamiennej.

Czteropak poszukiwanego

poniedziałek, 21 października 2019 15:51

Za popełnienie czterech przestępstw odpowie 22-letni mieszkaniec Skarżyska – Kamiennej, którego zatrzymali wczoraj policjanci skarżyskiej drogówki. Gagatek wykazał się kompletnym brakiem wyobraźni.

Policjant przez telefon uratował samobójczynię

piątek, 18 października 2019 15:50

W czwartek zastępca dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej negocjował przez telefon  z 57-letnią kobietą, która usiłowała targnąć się na własne życie. Dzięki odpowiedniej reakcji i opanowaniu funkcjonariusza  nie doszło do tragedii.

Zaginął Tomasz Furmańczyk

piątek, 11 października 2019 10:32

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku – Kamiennej poszukują zaginionego Tomasza Furmańczyka, mieszkańca Skarżyska - Kamiennej, który ostatni raz widziany był w dniu 04.10.2019 r. Od tamtej pory rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu.

Wczoraj w popołudniu do  Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku - Kamiennej wpłynęło zgłoszenie od jednej z mieszkanek gminy Suchedniów, która poinformowała, że ktoś... podłożył bombę w jej mieszkaniu.  

Strona 1 z 2