Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

We wtorek kolejny fragment S7

poniedziałek, 22 maja 2017 16:04

Pierwszy dwujezdniowy fragment drogi ekspresowej S7 o długości 4,5 km na odcinku od Radomia do granicy województwa mazowieckiego ze świętokrzyskim ma zostać udostępniony kierowcom we wtorek (23.5) - informuje kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA). Jak zaznacza zarządca, tymczasowo będzie tam obowiązywało ograniczenie prędkości do 70 km/h.

14 wypadków, dwie ofiary śmiertelne, 20 osób rannych ponad 180 kolicji - to bilans długiego weekendu opublikowany przez Komendę Wojewódzką Policji w Kielcach. Niestety dane wyglądają nieco gorzej niż w tym, samym czasie ubiegłego roku. Świętokrzyscy policjanci zatrzymali 77 nietrzeźwych kierujących.

W tym roku droga do szpitala w Czerwonej Górze (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała) zostanie gruntownie przebudowana – informuje miasto i gmina Chęciny.  Oprócz wymiany nawierzchni zostanie wybudowany tam chodnik oraz zostanie zainstalowane energooszczędne oświetlenie uliczne.

 

Zima powraca

wtorek, 03 stycznia 2017 13:19

Zima powraca w Świętokrzyskie. Zdaniem meteorologów w ciągu najbliższej doby będzie intensywnie sypać, co spowoduje wzrost pokrywy śnieżnej do 20 cm. Opadom będą towarzyszyły zawieje i zamiecie spowodowane wiatrem osiągającym nawet 80 km/h.

"Autochodzik" trafił do kieleckiej Policji

środa, 07 grudnia 2016 13:25

Dzieciom z Kielc i okolic dużo łatwiej będzie się nauczyć zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, a to za sprawą „Autochodzika”. Starosta kielecki przekazał dziś ten zestaw pomocy dydaktycznych komendantowi miejskiemu policji w Kielcach.

Od wtorku utrudnienia na DK73

poniedziałek, 14 listopada 2016 15:15

Od wtorku (15.11.) na DK73 na odcinku Kielce-Tarnów w Woli Morawickiej będzie obowiązywał ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Utrudnienia będą związane z remontem drogi.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay