Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»REGION

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

REGION

Hiszpania po niezwykle emocjonującym meczu pokonała w 1/8 finału mistrzostw świata Brazylię 28:27. Drużyna z Ameryki Południowej prowadziła po pierwszej połowie różnicą dwóch bramek, a w drugiej części dalej toczyła wyrównany pojedynek z aktualnymi wicemistrzami Europy. O końcowym wyniku zdecydowała nerwowa końcówka, którą lepiej wytrzymali gracze z Półwyspu Iberyjskiego. W barwach Hiszpanii zagrał kołowy Vive - Julen Aginagalde oraz nowy rozgrywający kieleckiego klubu - Alex Dujszebajew.

W budynku po dawnym kinie „Romantica” przy ulicy Czarnowskiej w Kielcach powstaje pierwsze w mieście profesjonalne centrum wspinaczkowe. Inicjatorami oraz wykonawcami przedsięwzięcia jest  grupa pasjonatów tego sportu z Podhala.

Miniony rok był wypełniony sportowymi emocjami. Najważniejsze wydarzenie dla naszego regionu miało miejsce pod koniec maja kiedy szczypiorniści Vive Tauronu Kielce wywalczyli pierwszy w historii puchar Ligi Mistrzów. O tym i o innych ważnych sportowych momentach 2016 roku dla Kielc i regionu w materiale dźwiękowym Damiana Wysockiego oraz na zdjęciach, które wykonaliśmy w mijających 366 dniach! 

Rusza 65. edycja Plebiscytu Sportowego

piątek, 18 listopada 2016 10:44

Rusza 65. edycja Plebiscytu Sportowego, w którym będziemy wybierać najpopularniejszych zawodników, trenerów i talenty województwa świętokrzyskiego. Plebiscyt wspólnie organizują wszystkie największe kieleckie redakcje.

Małe kluby z ministerialnym wsparciem

poniedziałek, 07 listopada 2016 13:54

51 klubów świętokrzyskich klubów sportowych skorzystało z wsparcia w ramach programu „KLUB” realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Co udało się osiągnąć dzięki tym pieniądzom?

Sportowa inauguracja roku na Politechnice

wtorek, 25 października 2016 11:45

Biegi, rozgrywki koszykarskie, łucznictwo. To oblicza sportu, jakie zaprezentowali studenci Politechniki Świętokrzyskiej w ramach sportowej inauguracji roku akademickiego.

Strona 1 z 10

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay