online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Podsumowania Piotra Dudy

wtorek, 03 stycznia 2017 19:57

- Nie pamiętam kiedy ostatnio był tak pozytywny rok dla polskich pracowników – mówił w Kielcach Piotr Duda, szef komisji krajowej NSZZ „Solidarność” podsumowując miniony rok. Jego zdaniem wśród pozytywnych zmian można wymienić podniesienie minimalnej płacy do 2 tysięcy złotych czy skorygowanie zapisów o klauzuli społecznej w przepisach dotyczących zamówień publicznych.

Wyróżnienia „Solidarności” wręczone

wtorek, 03 stycznia 2017 16:51

Angażowali się w działalność związkową, opozycyjną, za czasów komunizmu odsiedzieli swoje. Teraz odebrali najwyższe odznaczenia „Solidarności” za wierność ideałom i ich popularyzację. Wyróżnienia trafiły do czterech osób, które „zachowały się jak trzeba”. 

Waldemar Bartosz uhonorowany przez Prezydenta RP

czwartek, 24 listopada 2016 14:22

Przewodniczący  Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" Waldemar Bartosz został dziś (24.11.) odznaczony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

- Nie wolno zapominać ogromu zbrodni i krzywd wyrządzonych synom i córkom tej ziemi!– apelował ks. biskup Jan Piotrowski podczas uroczystości związanych z 36. rocznicą podpisania porozumień sierpniowych i powstania Solidarności.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay