online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Od minionej niedzieli, przez trzy lata wszystkie połączenia na trasie Sędziszów (pow. jędrzejowski) – Kraków będą obsługiwały Przewozy Regionalne, poinformowały  Radio eM  władze świętokrzyskiego oddziału spółki.

DNI W DIECEZJI

poniedziałek, 18 lipieca 2016 14:34

19 lipca rozpoczynają się w ramach Światowych Dni Młodzieży Dni w diecezji. Z tej okazji przybywa do nas ponad 1700 pielgrzymów z 28 krajów, którzy zamieszkają u rodzin w 46 parafiach. Zagraniczna młodzież będzie przebywała w naszej diecezji do 25 lipca. Wśród zaplanowanych na każdy dzień wydarzeń przewidziane są trzy główne spotkania.

Spotkania z papieżem Franciszkiem

czwartek, 14 lipieca 2016 14:15

Zbliża się Wizyta Apostolska Ojca Świętego Franciszka w Polsce. Finałowe spotkania będą miały miejsce w Brzegach koło Wieliczki 30 i 31 lipca.  Dwa dni wcześniej, tj. 28 lipca Papież Franciszek pojawi się także w Częstochowie.  Kuria Diecezjalna w Kielcach organizuje transport na te wydarzenia.

Potrzebni wolontariusze na ŚDM

środa, 22 czerwieca 2016 15:20

Zbliżają się Światowe Dni Młodzieży. Poszukiwani są wolontariusze medyczni- lekarze, strażacy oraz ratownicy z ukończonym kursem Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

Do Krakowa!

czwartek, 10 marca 2016 11:06

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży nabierają rumieńców. W diecezji kieleckiej zgłosiło się do tej pory 450 wolontariuszy, są kolejni chętni. Wszyscy przechodzą szkolenia.

„Karna” Korona. Dramat złocisto-krwistych

poniedziałek, 29 lipieca 2013 21:46

Niedługo cieszyliśmy się z prowadzenia kieleckiego zespołu. Na gola Wisły Kraków, będącego odpowiedzią na trafienie Pawła Golańskiego w 33. minucie, kibice czekali niecałe dwie minuty. Wyrównał Łukasz Garguła. Potem obie drużyny zgotowały wszystkim piekielne widowisko.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay