Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Płatności obszarowe nie zaczekają

wtorek, 25 kwietnia 2017 14:34

- Zaledwie jedna czwarta spodziewanych wniosków o płatności obszarowe wpłynęła dotychczas do biur Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w naszym województwie – informuje Małgorzata Erlich-Smurzyńska, dyrektor jej świętokrzyskiego biura regionalnego i apeluje do rolników, by nie zostawiali załatwiania formalności na ostatnią chwilę. Więcej w audycji Gość Radia eM Piotra Wójcika.

Nawet 300 tysięcy złotych będą mogli otrzymać rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchamia dla nich kolejną, trzecią już formę wsparcia.

Pomogą uregulować należności

poniedziałek, 26 września 2016 14:11

Wielu świętokrzyskich rolników boryka się z należnościami wobec budżetu państwa oraz takimi, lub takimi, które wynikają z kredytów. Wiele wskazuje na to, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa już niebawem uruchomi dla nich wsparcie. Szczegóły w rozmowie Piotra Wójcika z Małgorzatą Erlich-Smurzyńską ze świętokrzyskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Będzie wsparcie dla przetwórców

środa, 14 września 2016 14:40

29 września rusza druga edycja naboru wniosków na wsparcie dla przetwórców rolnych. Kto i na jakich zasadach może się o nie ubiegać?

Będą dopłaty dla przetwórców rolnych

środa, 14 września 2016 12:40

Niebawem rusza druga edycja naboru wniosków na wsparcie dla przetwórców rolnych. Kto i na jakich zasadach może się o nie ubiegać? O tym w rozmowie Piotra Wójcika z Małgorzatą Erlich-Smurzyńską z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Korzyści dla przekazujących

poniedziałek, 12 września 2016 14:25

Ruszył nabór wniosków o wsparcie dla rolników, którzy zdecydują się przekazać komuś swoje gospodarstwo. Maksymalna kwota, na jaką mogą liczyć to równowartość 7500 euro.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay