Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»REGION

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

REGION

Droga Chęciny-Małogoszcz do remontu

środa, 11 stycznia 2017 09:47

Droga Chęciny-Małogoszcz czyli wojewódzka 762 doczeka się remontu, przynajmniej na odcinku przebiegającym od węzła S7 Kielce-Południe do zachodniej granicy gminy Chęciny. Jezdnia ma być poszerzona, powstaną chodniki, zatoczki autobusowe, a skrzyżowania z lokalnymi drogami będą przebudowane. Powstanie  także 11-kilometrowa ścieżka rowerowa.

Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja w IV Memoriale Leszka Drogosza, który w piątek, 9 grudnia zostanie rozegrany w hali „Pod Basztami” w Chęcinach. Zawodnicy Kieleckiego Klubu Bokserskiego Rushh rękawice skrzyżują z irlandzkim Portaloise Boxing Club.

Rekord w Chęcinach

sobota, 29 października 2016 15:39

Rekordowa liczba turystów przyjechała do ruin zamku królewskiego w Chęcinach. Od początku bieżącego roku odrestaurowany zabytek odwiedziło 200 tysięcy osób! To znaczny wzrost w stosunku do 2015 roku.

Turniej Tańców Dawnych w Podzamczu

niedziela, 18 września 2016 12:12

Menuet, gawot, pavana – to nazwy tańców, które królowały na polskich dworach w XVII i XVIII wieku. Zostaną one przypomniane podczas I Turnieju Tańców Dawnych. Impreza odbędzie się w niedzielę, 18 września na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego w Podzamczu koło Chęcin.

Kolejna Noc na Zamku

czwartek, 08 września 2016 11:30

Zostało już tylko kilkanaście ostatnich miejsc na piątkowe nocne zwiedzanie Zamku w Chęcinach. Co czeka na chętnych?

Diecezjalne Spotkanie Trzeźwościowe

piątek, 26 sierpnia 2016 10:23

Na początku września w Klasztorze Ojców Franciszkanów w Chęcinach odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Trzeźwościowe. W programie konferencja z udziałem naukowca czy możliwość zaakcentowania rocznic abstynenckich przybyłych na wydarzenie gości.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay