Na antenie: Cały ten sport!
Mateusz Żelazny
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Cały ten sport!
Mateusz Żelazny
online button
online button

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Duże pieniądze na działalność pozarolniczą

poniedziałek, 13 marca 2017 08:10

100 tysięcy złotych – o taką premię na rozpoczęcie działalności pozarolniczej można się od dziś starać w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.. Kto i na co będzie mógł otrzymać takie wsparcie?

100 tysięcy złotych – taką premię będzie można uzyskać na rozpoczęcie działalności pozarolniczej. Kto i na co będzie mógł otrzymać takie wsparcie?

W regionie świętokrzyskim nie ma już zagrożenia ptasią grypą, ale rolnicy ponieśli w jej wyniku duże straty. Czy zostaną im one jakoś zrekompensowane? Między innymi na to pytanie odpowiadała Małgorzata Erlich-Smurzyńska w audycji Gość Radia eM Piotra Wójcika.

Nawet 300 tysięcy złotych będą mogli otrzymać rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchamia dla nich kolejną, trzecią już formę wsparcia.

Walczą z afrykańskim pomorem świń

środa, 19 października 2016 14:20

Weszły w życie nowe przepisy dotyczące oznakowania świń. Celem wprowadzonych zmian jest przede wszystkim wdrożenie działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się afrykańskiego pomoru świń.

Wsparcie na pokrycie skutków klęsk

środa, 19 października 2016 13:48

Rolnicy, którzy ponieśli straty w wyniku klęsk żywiołowych mogą starać się o pomoc finansową w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Strona 1 z 4

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay