Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

W WDK o polityce senioralnej

środa, 18 grudnia 2019 13:52

W Wojewódzkim Domu Kultury odbyła się w środę debata dotycząca sytuacji seniorów w naszym mieście. Rozmawiano o największych szansach i zagrożeniach dla najstarszych mieszkańców Kielc, a także o planach na przyszłość.

W ramach projektu „Świętokrzyska Koalicja Seniorów – Etap II Przepisy na bezpieczeństwo”, w Wojewódzkim Domu Kultury odbyły się targi profilaktyki. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się, jakie zagrożenia czyhają na najstarszych członków naszego społeczeństwa i jak można się przed nimi ustrzec. Ponadto seniorzy zaprezentowali całą gamę swoich zdolności – muzykę ludową, wyroby rękodzieła, obrazy a także pyszne domowe wypieki.

Nie nagrody czy rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa w towarzystwie, tak właśnie wyglądała kolejna odsłona Senior Show. W Wojewódzki Domu Kultury spotkały się dzisiaj osoby reprezentujące grupę 60+ by wspólnie się cieszyć i bawić.

We wtorek policjanci znów odnotowali oszustów, którzy podszywają się pod członków rodziny i wyłudzają pieniądze od starszych osób. 84-letnia mieszkanka Kielc uwierzyła kobiecie, która podawała się za jej synową. Tego samego dnia straciła swoje oszczędności.

[FOTO] Wszystko dla seniorów w Targach Kielce

sobota, 12 października 2019 12:33

Seniorzy z całego województwa zjechali dzisiaj do Kielc, by wziąć udział w Międzynarodowych Targach Seniorów. Dla wszystkich przygotowano moc niesamowitych atrakcji, są liczne warsztaty, bezpłatne badania, a także występy artystyczne.

„Kielce Seniorom” już od czwartku

środa, 09 października 2019 10:10

W najbliższy czwartek rozpocznie się I edycja międzynarodowego, trzydniowego wydarzenia pod nazwą: „Kielce Seniorom”. Tego dnia prezydent Bogdan Wenta wręczy seniorom klucze do miasta.

Strona 1 z 7