Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»REGION»WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WIADOMOŚCI ŚWIĘTOKRZYSKIE

W sobotę w Kielcach największa jak dotąd w Polsce wystawa fordów mustangów, w niedzielę - Piknik Motoryzacyjny w Tokarni. Poza tym kabatery, koncerty i moc innych atrakcji. Sprawdźcie - jakich.

Ten weekend jest trochę dłuższy niż zazwyczaj, więc i imprezami obrodziło. Wśród poniższych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Sami się przekonajcie.

Dziś niedziela? To zabierz dzieci na Hurra! Art!

niedziela, 11 sierpnia 2019 05:07

Koncerty, wystawy, możliwość aktywnego spędzania czasu, słowem - tyle atrakcji, że w weekendową niedzielę nikt nie powinien się nudzić. Jednak szczególne ciekawie zapowiada się ona dla dzieci. 

Weekend zapowiada się bardzo ciekawie. Zobacz wszystkie atrakcje

Za nami "Śniadanie na trawie" w zorganizowane w Parku Miejskim przez pracownię ceramiki Ambasady Dizajnu w Kielcach. Nauka kręcenia na kole, tworzenie mozaiki świętokrzyskiej, a także poznawanie legend naszego regionu, to atrakcje, które czekały na uczestników pierwszej edycji tego plenerowego wydarzenia.

Jeśli nie wiecie Państwo, co zrobić z wolnym czasem w weekend - chętnie podpowiemy. Oto lista imprez, które odbywają się w sobotę i niedzielę w mieście i województwie. Tylko korzystać!

Strona 1 z 2