Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
POGODA
KIELCE
BUSKO-ZDRÓJ
KIELCE
Zwrot podatków
Koronaw
reporterm
KOŚCIÓŁ

GALERIA

PUBLICYSTYKA
CIEKAWOSTKI
AKADEMIA FINANSÓW
AUDYCJE RADIOWE
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

MIASTO

Sylwester 2012 - zmiany w organizacji ruchu

poniedziałek, 31 grudnia 2012 10:30 / Autor:

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z powitaniem Nowego Roku na kieleckim Rynku w dniu 31.12.2012 r. od godz. 16 wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na Rynku i okolicznych ulicach.

Zamknięty dla ruchu zostanie fragment ul. Bodzentyńskiej od skrzyżowania z ul Wesołą do Rynku oraz północna pierzeja Rynku. Ulica Mała na odcinku od ul. Sienkiewicza do Rynku będzie drogą bez przejazdu („ślepa”). Dodatkowo z ruchu zostanie wyłączona ul. św. Leonarda od ul. Wesołej do Rynku.

Ulica Mała (od deptaka do Rynku) będzie także niedostępna dla pieszych – dojście do Rynku będzie możliwe poprzez ulice Sienkiewicza i Dużą. Piesi nie będą mogli także korzystać z ulicy Leśnej na odcinku od parkingu „Centrum” do Rynku. Dojście do Rynku odbywać się będzie przez plac Konstytucji 3 Maja oraz ulicę Piotrkowską.

Ponadto zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ulica Orla oraz ul. fragment ulicy Warszawskiej od ul. Kaczyńskiego do ul. Orlej (wjazd możliwy będzie jedynie dla mieszkańców oraz służb miejskich)

Zmiany w organizacji ruchu obowiązywać będą do godz.1.30 w dniu 01.01.2013 r.   

Nowy numer!
30/2020 30/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO